Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lenne így mozifilmet választani?

Figyelt kérdés
Szeretnék elvinni egy lányt moziba, de itt csak kisváros van a közelben, és hát a mozi választéka nem kimondottan bőséges. (Igaz, a nagyvárosi mozikban is általában a hollywoodi gagyit nyomatják, de ez most lényegtelen.) Kb. 2 olyan film volt, ami még érdekesnek is tűnik a leírás alapján, bár ezek is inkább kommersz filmek, de próbálom a legkisebb rosszat választani. Mit gondoltok, gáz lenne odaállni a lány elé, hogy "engem ezek érdekelnek, de te is nézz ki magadnak valamit, aztán a kettőből hátha összehozunk valamit"? Lányok, ti mit szerettek jobban: ha a srác határozottan egyetlen filmet javasol, vagy ha rátok bízza a döntést? Nyilván szeretném, ha olyat néznénk meg, ami őt is érdekli, de nem tudom, ebben a kettőben lesz-e olyan. Hogyan vessem fel ezt a témát, hogy ne tűnjek határozatlannak, de ne is azt érezze, hogy neki nem lehet beleszólása? Köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 16. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Elhívod a csajt moziba, aztán majd közösen kiválasztjátok mit akartok megnézni.

Nem kell erre előre így rágörcsölni erre a témára...ha már elmegy veled moziba akkor úgyse a film tartalma lesz az elsődleges szempont.

2017. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-erre, valahonnan..
2017. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na hát nálunk 4 év után is konfliktus van a filmválasztásból (szerencsére ez az egyetlen amin veszekszünk) :D

Szerintem mindenképp kérdezd meg, hogy mit szeretne nézni. Ha meg azt mondja, hogy mindegy akkor válassz valamit és kész. Ahogy előttem is írták nem feltétlenül a film lesz a lényeg neki sem. Ha meg nagyon rossz lesz akkor max kijöttök vagy idegesítitek a többi embert és beszélgettek közben. :)

2017. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1: Az a baj, hogy itt nincs olyan, mint a plázákban, hogy egyszerre 3-4 film is kezdődik, és ráérünk választani, ha odaértünk. Nem helyben vagyunk, tehát oda kell vinnem őt autóval, és azért nem lenne teljesen mindegy, hogy 7-re vagy 9-re menjünk-e oda. És ha a filmnézésen kívül mást is csinálunk, azért mégis olyan filmre szeretném kiadni a pénzt, ami jobb esetben mindkettőnket érdekelhet.
2017. szept. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!