Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a legcikibb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legcikibb dolog amit mondtatok a csajoknak/pasiknak annak érdekében hogy felkeltsétek az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Voltam nagyjából 15-16 éves amikor bementem trafikba. Egy csinos fiatal lány fogadott, aki persze rögtön látta hogy nem vagyok még 18. Elkérte a személyimet, mire Én közöltem vele hogy odaadom, de nem vagyok még 18. Azt mondta dohányáruval nem szolgálhat, mire én "bájos huncutsággal" közöltem vele hogy: "Nekem anyukám megengedte." arra a szóra elköszöntem tőle és kisétáltam rákvörös fejjel. Mit képzeltem? :'D

2017. szept. 14. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Igazából ez nem is rossz szöveg. :)

Már nem emlékszem mi volt a legcikibb, elég sok volt.

2017. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Bekentem magam fekete ételfestékkel és bekamuztam egy csajnak a Király utcánál, hogy jamaikai vagyok. Aztán kérdeztem, hogy want sum fuk. Mondjuk működött.
2017. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
András :') Ezt kipróbálom
2017. szept. 14. 19:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Megy a zöld kéz minden válaszadónak!
2017. szept. 14. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Próbáld ki bátran, garantáltan működik, csak arra figyelj, hogy olyan csajnál próbálkozz be, amelyik előtt már vett sütőport a cigóktól és azt hiszi, hogy be van kokózva. Azok kajálják az ilyet.
2017. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Én azt hiszem azzal próbáltam beszélgetést kezdeményezni a gimis osztálytársammal, aki nagyon bejött, hogy elmeséltem neki azt a sztorit, amikor az utcán sétálva nekimentem egy nyitott ablaknak, ami pont a fejem magasságában volt. Soha nem jöttünk össze.
2017. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!