Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, van köztetek, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van köztetek, akinek a barátnője arca bizonyos szögből nem tetszik? Én így vagyok vele, és ugyan sok szögből meg igen, ez mégis okoz némi nehézséget.

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok hogy senki sem lehet tökéletes, és igyekezni kell így elfogadni a másikat, és ezen is vagyok. De mégiscsak egy fura helyzet ez, mert valljuk be (sajnos) az esztétikum megkerülhetetlen.
2017. szept. 17. 01:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szögből nem tetszik és miért?
2017. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bizonyos szögekből előnytelen, pl félprofil-alulról. Túl hangsúlyossá válik az orra, ála. Bizonyos szögekből viszont gyönyörűnek találom, pl szemből.
2017. szept. 17. 01:40
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hülye! :D te se vagy szép béka perspektívából.
2017. szept. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát te hülye vagy!
2017. szept. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Mondtak mar, hogy nem vagy teljesen komplett?
2017. szept. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy komplett.
2017. szept. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem kell elbagatelizálni, ez egy komoly kérdés. Egy példa volt, nyilván tudom miről beszélek, ha nem fogod fel a lényeget belőle akkor inkább engedd el.
2017. szept. 17. 01:57
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek ennyire egyedi eset? Nem azt írom hogy emiatt el akarom hagyni, vagy bántani akarom, vagy megcsalni miatt. Pont hogy ezzel együtt fogadom el őt. Én ezt pont pozitívnak látom, főleg hogy manapság másról sem szól a világ mint a külsőségekről.

Nem értem miért kell anyázni, ez egy kérdés, ami foglalkoztat.

2017. szept. 17. 02:07
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ettol vagyunk emberek, nem pedig szobrok.
2017. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ilyennek szereted őt, akkor miféle nehézségekről beszéltél? Mások kritizálják amiatt, hogy az arca egy bizonyos szögből hogy néz ki?:D
2017. szept. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!