Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha senki nem tudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha senki nem tudná meg, szexelnétek fiatal fiúkkal? Megkívánjátok őket? Korotokat és kérlek szépen írjátok le.

Figyelt kérdés
Nálunk pasiknál is van olyan, hogy megnézzük a tini lányokat 15-17-ig, és persze erkölcs, meg minden, de van akivel egy óriási nagyot szexelnénk ha megtehetnénk. Nálatok is van ilyen? Mondjuk 24-től felfelé? Ha nem tudná meg senki, és semmilyen következménye nem lenne? Van ismertségi körötökben olyan fiú, vagy ha nincs láttál már akit megkívántál?

2017. jún. 18. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem, egyáltalán nem vonz egy fiatal fiú. Semmi férfiasat nem látok rajtuk. Bocsi. 30N
2017. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Nem.

Az meg, hogy megnézitek a fiatal lányokat a ti szegénységi bizonyítványotok meg pedofil hajlamotok, ne rángassatok ebbe minket bele

2017. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Én 22 éves vagyok, de 18-19 éves kor alatti fiúkban számomra egyáltalán semmi vonzó nincsen. Nem kívánom meg őket. Meg mondjuk beszélgetni se nagyon lehet velük.
2017. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mivel nem tudok szexuálisan vonzónak tekinteni egy testileg és lelkileg is fejlentlen kisfiút. A férfiak vonzódását is undorítónak tartom kislányok felé, szerintem a kisgyerekek szexuális zaklatása az egyik legundorítóbb a világon (nem véletlen, hogy az ilyen bűnnel börtönbe került illetőket, még a többi rab is kiközösíti).

N

2017. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Neje kérdező. Idősebb p_nát se fogsz kapni... :) :D
2017. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De 16-17 éves nők között is van vonzó, ez gondolom ugyanúgy működik a pasik terén is. Hamvas bőr, kölyök arc, ez sok csajnak tetszik. Ahogy a pasiknak is van olyan tini aki bejön, de nyilván nem lépnek irányába, de vonzódnak hozzá.
2017. jún. 18. 16:16
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
15 évessel biztos nem, nagyon gyerekek. Mondjuk sztem lányban is gyerek akárhogy sminkel. 17 már talán, de csak ha férfias típus, inkább 18-at mondanám korhatárnak. 18 éves férfias srácot már láttam, legalább 23-nak néztem, nem akartam elhinni hogy csak 18. Na egy ilyen típussal benne lennék a szexben. Ja és nyilván nem híresztelném direkt, de nem zavarna amúgy ha valaki megtudja, pont nem érdekel. 26/N
2017. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a kettő nem hasonlítható össze. Manapság a 15-17 éves lányok már kész nőnek néznek ki. Sminkelnek, hajat festenek, divatos-nőcis cuccokban járnak, van már mellük, így persze hogy megakad rajtuk a férfiak szeme. Ezzel szemben egy középiskolás fiú még nagyon gyereknek néz ki. A szakálluk sem nőtt ki, sokan még 16 évesen sem érték el a végleges magasságukat. Nem tudnék így megkívánni egy tinit. 20 felett már azért férfiasodnak, szóval nem utasítanám vissza a kora miatt, ha amúgy tetszik.

27/N

2017. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
6.: nem, nem működik ugyanúgy. Ez k.va undorító, amit te gondolsz. Szánlak
2017. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindegyik ilyen, ahogy nőből sem, de vannak fejlettebb fiatal pasik is akin látszik, hogy fiatalok de az is, hogy fejlettek. Lányokból is van ilyen.
2017. jún. 18. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!