Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a szeleburdi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt az a szeleburdi, nevetgélős lány, aki előttem állt (más is állt) az allee interspárjában? Ti is láttátok?

Figyelt kérdés

Ki volt az a szeleburdi lány, aki össze vissza döntött mindent a szallagon, nevetgélt mindenen majd az aprót is elejtette. Szét volt csúszva rendesen.

Ruha: bőrdzseki derékra kötve, sötét farmer, fehér póló, tornazsák volt a hátán

Test: kb. 160 cm sovány, jó mell jó segg mit mondjak még top kategória

Arc: Kerek arcforma, az az átmenetes barna és a vége szőke haj (ombre haj rágugliztam) kerekebb arcforma, k_rva édes arc/mosoly


Segítsetek, egymásra is mosolyogtunk itt már komoly dolgok mentek végbe nem veszíthetem el.



2017. szept. 19. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi van barátja
2017. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira komoly dolgok mentek végbe, biztos meg van az elérhetősége is, keresd, nem itt kell kérdezni ha olyan hű de komoly a dolog.
2017. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Te aztán nagy férfi lehetsz öcsém... Beszari voltál odamenni hozzá, most meg itt szerencsétlenkedsz. Szánalom :D
2017. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 3


Te valami ronda lány lehetsz, akihez senki sem megy oda, vagy egy örökszűz fiú. Ordít a mondatodból a frusztráltság.


Ki mondta, hogy nem akartam odamenni te nyomorék xd

2017. szept. 19. 20:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj,van pasija ""
2017. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így leírás alapján visszamész bármelyik nagyobb plázába, és 100 klónját meg fogod találni.
2017. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát akkor kellett volna leszólítani. most már elég nehéz lesz megtalálni.
2017. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Remélem nem találod meg, mert két ilyen defektes ember kapcsolatából milyen gyerek születne már?
2017. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
# 8 Olyan mint te. XD
2017. szept. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért lennének defektesek? Mert egy megkeseredett, savanyú szar vagy?

Egyébként pesten láttalak csoportba írd ki, hátha.


[link]

2017. szept. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!