Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja sok férfi csalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok férfi csalásnak a sminket?

Figyelt kérdés

Sajnos gyerekarcom van, sminkelve is 5-6 évvel fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi valójában vagyok.

A korrekciós jellegű natúr smink (korrektor, szempillaspirál) már hozzátartozik a mindennapi rutinomhoz ugyanúgy, mint a fog-, vagy a hajmosás.


Mégis sokan hangoztatják itt, hogy csak a természetes nők a jók, fúj smink, csalás, meg hasonlók.


Kb ennyi sminkről van szó, mint a képen:

[link]


(összahtásban, ugyanis lehet, a modellen több terméket alkalmaztak, mint én szoktam, de nekem alapból szép a bőröm)


2017. szept. 21. 21:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%
Jól írtad ez napi rutin nem smink!
2017. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Ez lópikula. :)
2017. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Mert eszre sem veszik a natur sminket, csak a kilos vakolatot.
2017. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mennyiséget tartják semminek, hanem a színeket. Nekem tök ugyanaz a sminkem mindennap a rúzsomat kivéve. Mikor felteszek egy erősebb színt: te ki vagy sminkelve?


Ezen a lányon is van korrektor, alapozó, highlighter, bronzosító, pír, a szemöldöke ki van festve, a szeme alul ki van húzva, a szemhéja is ki van festve, és vagy műszempilla vagy spirál+tus van rajta, plusz ajakbalzsam/rúzs. Ha fekete lenne a szeme és piros a szája, de ugyanennyi terméket használna, akkor már sok lenne az ugyanennyi szerintük.

2017. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Azért tartják annak, mert nincsenek ők ennyire tisztában a dolgokkal, hogy lehet ezt pl ízlésesen is csinálni. Ha azt mondod, hogy smink, akkor nekik a kiló vakolat, meg hasonlók jutnak eszükbe. De nem is tudom őket hibáztatni érte, sok nőt látok ilyen sminkkel az utcán vagy bárhol, a neten fellelhető elrettentő videókról/képekről meg már ne is beszéljünk, amik futótűzként terjednek, és konkrétan új arcot rajzolnak rajta maguknak a delikvensek - mondjuk ezeken a mai napig teljesen meg vagyok rökönyödve hogy mégis miééért. Na mindegy, szóval ez az ok. De téged emiatt senki nem fog megszólni, ha így néz ki mint a képen.
2017. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nme biztos, hogy tus vagy műszempilla, egy jobb szempillaspirállal is lehet ilyet, de a többi lehet, tényleg van rajta, viszont nem találtam jobb példát
2017. szept. 21. 22:12
 7/24 A legrosszabb ***** válasza:
20%
#3: A kilónyi vakolatot bizony észrevesszük és jókat röhögünk a viselőjén. [link]
2017. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

Ha nincs nagy különbség a sminkes és a smink nélküli arcod között, akkor nincs gond.


Ugye, akkor van gond, hogy ha a nő lemossa a festéket magáról és jóval másképpen néz ki, mint sminkkel.


De te magad is tudod szerintem legbelül, hogy a smink eleve álarc, mert nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy természetes valódban, ezért kensz minden kemikáliát az arcodra napi szinten, és nem hagyod szellőzni, smink nélkül az arcodat.

A bőröddel, arcoddal, testeddel azt csinálsz, amit akarsz, a következményekért úgyis te vállalod a felelősséget.


Olyan jellegű munkát végzel, ami megköveteli a sminket? Ha nem, akkor ideje lenne önszeretet gyakorolni, hogy szeresd magad natúr smink nélkül is!


Ha strandra kimész smink nélkül, akkor az utcára miért nem?

Vagy strandra is kisminkeled magad?

2017. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
Azért csalás, mert te eleve becsapod azokat, akik 5-6 évvel fiatalabbnak kinéző lányt keresnek, mert ugye nem úgy fogsz kinézni a sminktől. De azt is becsapod, akinek nem a fiatalbbnak kinézők tetszenek, mert amikor lekerül a smink, lesz a meglepi. Ha nem valamilyen bőrhibát kell korrigálni a sminkkel, akkor csalás. De szerintem ehhez nem kell atomfizikusnak lenni, hogy rájöjj. Miért nem lehet olyannak kinézni, amilyen valóban vagy? Miért kell manipulálni másokat?
2017. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

Mert, az.

Megismerkedik veled, aztán reggel vagy vmikor lemosod a sminked...aztán meglát egy (a te esetedben) gyermekarcú nőt (más esetben még rosszabbat, pl. ragyás bőrűt, stb.). Szted ez nem kiábrándító?!?


Mielőtt nekem estek én is sminkelek, sőt ebből élek. De, ez van, én így látom.

2017. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!