Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Osszejonnetek tulerze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Osszejonnetek tulerzekeny novel?

Figyelt kérdés

Aki mindenen elerzekenyul: aranyos idos paron, kobor/elutott allaton, allatkinzasrol szolo hireken, normalisnak tuno hajlektalanon, azon, ha meghal valaki egy filmben/sorozatban/konyvben, ha bucsuzasra kerul a sor valakivel, akit szeret, ha lezarul egy szep idoszak. Nagyon ragaszkodik a szeretteihez, elegge szivem viseli a sorsukat. Nem egyenesen aranyos a hisztivel a dolog, egyszeruen csak tul lelkis, ezaltal a sajat problemait is nehezebben viseli az atlagnal. Probalok rajta valtoztatni, de sehogy nem megy, kisgyerek korom ota ilyen vagyok.


23N


2017. szept. 25. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Megőrülnék tőle!

Nem azért mert idegesítő...hanem azért, hogy nem tudok ellene tenni semmit mert ő ilyen.

Nem tudnám elfogadni azt, hogy ő ennyire érzékeny.

hiába tennék meg bármit, hogy elkerüljük az ilyen "felesleges" sírásokat...mert ő ilyen....az nagyon rossz lenne.

2017. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Èn erzekeny fiu voltam de idővel megtanulja az ember hogy néha avval segitessz magadon ha senkitol nem kersz. Segitseget mert visszaélnek a gyengeséggel
2017. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Illetve ha megtapasztalsz dolgokat akkor rajossz hogy megtudsz oldani dolgokat
2017. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Én nyíl egyenes ellentéted vagyok. Érdekes lenne eltölteni együtt valamennyi időt, jó móka lenne :D Sokat röhögnék, te pedig feltehetően zokognál. Komikus lenne a maga abszurd módján.


Amúgy nem irigyellek, nagyon könnyen kihasználhatóak az olyan emberek mint te. Arról nem is beszélve, hogy állandóan rosszul érzed magad olyan dolgok miatt, amiket nehéz, vagy egyáltalán nem tudsz befolyásolni.

2017. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem sirok, csak meghat :D
2017. szept. 25. 11:56
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, egyebkent terhes ez mar napi szinten, probalom kordaban tartani, de nem nagyon megy.
2017. szept. 25. 11:57
 7/19 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam erről, hogy az evolúció szándékosan alkotta ilyen vegyesre az emberi természetet mert egy csoporton-közösségen belül mindenféle típus kell mivel így lesz kiegyensúlyozott a csoportdinamika.


Pl a lelkileg és fizikalilag erősek erőt fejtenek ki, utat törnek, harcolnak, megszereznek, az érzékenyek- empatikusak segítő, támogató, elsimító szerepet kapnak.


Egyetlen egy logikai bukfenc van ebben szerintem társadalmi szempontból, mivel a szerepek kiosztásakor nem veszik figyelembe, hogy vannak nagyon erős, férfias nők és finomlelkű anyatípusú férfiak, ebből a szerepkavarodásból rengeteg konfliktus származik.

2017. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Baràtnőm is ilyen volt. 1 év alatt kiedzettem.
2017. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de ez erősebbé tett. A könnyek nem a gyengeség jelei. Boldog is úgy szoktam lenni, hogy kidurranok. Nekem ez mindkét irányba megy.


Szeretek ilyen lenni, szeretek érezni, jót is, rosszat is.

2017. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Nem tudnék együtt élni azzal, hogy mindent háromszor meg kell rágnom, mielőtt megszólalok, mert ki tudja, melyik szóhasználaton fog kibukni.
2017. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!