Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Osszejonnetek tulerze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Osszejonnetek tulerzekeny novel?

Figyelt kérdés

Aki mindenen elerzekenyul: aranyos idos paron, kobor/elutott allaton, allatkinzasrol szolo hireken, normalisnak tuno hajlektalanon, azon, ha meghal valaki egy filmben/sorozatban/konyvben, ha bucsuzasra kerul a sor valakivel, akit szeret, ha lezarul egy szep idoszak. Nagyon ragaszkodik a szeretteihez, elegge szivem viseli a sorsukat. Nem egyenesen aranyos a hisztivel a dolog, egyszeruen csak tul lelkis, ezaltal a sajat problemait is nehezebben viseli az atlagnal. Probalok rajta valtoztatni, de sehogy nem megy, kisgyerek korom ota ilyen vagyok.


23N


2017. szept. 25. 11:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mivel én is melankólikus típus vagyok, ráadásul depresszióra hajlamos, szerintem egymást kergetnénk a halálba azzal, hogy mindig szomorúak lennénk a világ szemétségei miatt. Velem is szakítottak már (részben) emiatt. Jó barátok lennénk amúgy, csak kicsit talán lehangoltak. Sajnos szimpatikus vagy, mert én is valamilyen szinten ilyen vagyok, őrültnek/eszelősnek kis tartanak az ismerőseim. Ezért nem is mutatom ki nagyon.
2017. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az hogy meghatódik, nem zavaró.

Az viszont már igen ha minden problémára, nehézségre így reagálna.

Volt ilyen párom. Komolyan mondom, kiborító volt hogy minden egyes nap bőgnie kellett valamiért!!!

Ezzel pedig engem is borzalmasan stresszelt, mindig azt az érzést keltette bennem hogy valami rosszat csináltam már megint. Pedig nem...

Mondjuk ő tudatosan generálta a problémákat is, igyekezett mindent úgy beállítani hogy az probléma legyen és a rosszkedvet fenn lehessen tartani. Vagy ha épp nem volt ilyen, akkor valami nagyon régi csontvázat kellett előszedni a szekrényből. Mindegy, csak sírni, stresszelni lehessen. Nem fogtam soha hogy miért kell attól félni hogy jókedvben töltünk el akár egy napot is.

Szóval van egy határ ameddig ez rendben van, hiszen a nők általában érzékenyebb lelkületűek. De ha mindennapossá válnak a sírások, az nagyon frusztráló.

2017. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szeretem az érzelmes nőket, de nem keverendő az érzelgősséggel. Szóval nem hinném, kissé kiakasztana ez a tulajdonsága.
2017. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is érzékeny vagyok, de ez már irreális, amit te művelsz.


Nem jönnék veled össze, mert sohasem tudnám, mikor-min bőgöd el magad.

Nem mernék szólni hozzád, vagy vitatkozni akármiről is, hisz nincs kedvem utána vigasztalgatni, és ez elbagatellizálná a problémát.

2017. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon felreertettetek. Egyaltalan nem sirok minden nap, sot, heti jelleggel sem, es senkinek nem kell megvalogatnia a szavakat, mert azon sem bogom el magam. Egyszeruen csak megerintenek a szomoru vagy epp kedves dolgok, talan jobban es tobbszor, mint masokat.
2017. szept. 25. 16:20
 16/19 anonim ***** válasza:

"megerintenek a szomoru vagy epp kedves dolgok, talan jobban es tobbszor, mint masokat."


ha ennyiről van szó, az viszont nem zavaró.

Legalább vannak érzelmeid :-)

Az lelombozóbb mikor mindenféle igyekezet, készülődés ellenére nem hatódik meg a másik fél.

2017. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az meg csak nőies azt szeretjük
2017. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, idegesítene.
2017. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meglehet ezt tanulni kezelni, egyébként én ennek nem látom akadályát hogy ez legyen az egyetlen akadálya annak mert az illető túl érzékeny. Én alapból vigasztaló típus vagyok, nem kapom fel az ilyenen a vizet. Én magam is érzékeny jellem vagyok, és van időnként olyan pont amikor túlságosan érzékeny vagyok, de van amikor nem.
2017. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!