Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányasra értékelnétek magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányasra értékelnétek magatokat 10-es skálán?

Figyelt kérdés

És a környezetetek mit gondol rólatok?

Tudom, buta kérdés, inkabb tini kategória, de nagyon megy itt a szintezgetés meg skálázgatás.

Nemet, kort is írjatok legyszi.


2017. szept. 25. 13:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

7


L

2017. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Hát...


10/4 ha jóindulatú vagyok, de a stílusom -2 pont, személyiségem -1 pont, és amikor megőrülök majd akkor még egy pont mínusz, de akkor már nem fogom felfogni.

2017. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

6

Alacsony vagyok és vékony, de jó a stílusom, jól öltözködöm és viszonylag jóképűnek is tartom magam.

Bár ennek ellenére mégis 0 sikerem van a lányoknál, valószínűleg az alacsony és vékony miatt. Bár ezek miatt a többi se ér sokat, legyen inkább 5

2017. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A legrosszabb ***** válasza:

Külső: 2/10

Belső: 2/10


A környezetem visszajelzése alapján mindig felfelé vagyok becsülve, nem is értem, minek szépítik a dolgot. A tény az tény marad.


(33/F)

2017. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ez a megiteles nagyon függ az egyeni izlestöl is.


A lanyok a külsömet illetöen altalaban 9-10 között sorolnak be. Szerintem nagy mertekkel összefügg azzal, hogy edzek, egeszsegesen taplalkozok es megengedhetem magamnak, hogy stilusosan jelenjek meg. En kritikusabb vagyok magammal szemben es ugy gondolom, böven van hova fejlödnöm. Az arc es szem pedig egyszerüen szerencses adottsag.


A belsö ertekeimet is kb. oda soroljak. Müveltnek, inteligensnek, kifinomultnak es joszivünek tartanak. Szerenyseget felreteve, nem mondom, hogy tevednenek... de van egy rohadtul romlott oldalam is. Megcsalom azt, akit szeretek. Szeretöim erzelmeivel jatszok, csak mert hizeleg imadatuk. Emellett meg szamtalan szemelyisegbeli hibat tudok felsorolni, ami valojaban egy visszataszito, szeretetre nem melto emberre tesz...

2017. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Külső: 7.5, belső: 8. A környezetem visszajelzései alapján szerintem ők is ennyit mondanának;-)..44/f.
2017. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Külsőre azt mondanám 6, jól oda téve magam talán 7.


Belsőre 9.


Mások is szerintem valahogy így értékelnének.


26N

2017. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Külső: 8

Belső: 9


A környezetem szerint 9 és 10, de én ezt elfogultnak tartom részükről.


27/F

2017. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha most nagyon objektíven kellene nézni, akkor 7-8. De leszek az első "egóhuszár", aki azt mondja, hogy 10/10. Mindent a legjobb tudásom szerint csinálok, mindig a legjobban próbálom kihozni magamból. Eljutottam már arra a pontra az életemben, mikor teljesen el tudom magam fogadni úgy, ahogy vagyok. Voltak időszakok, amikor nagyon utáltam magam, külsőre belsőre. Aztán változtattam csomó dolgon. Van egy jó melóm, párom aki szeret, saját házunk, stb. Szerintem mindenki úgy tökéletes, ahogy van, ha nem lusta és megpróbálja a legjobbat kihozni abból, amije van.
2017. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Külsőleg 8 mióta 15 kilót dobtam le. Belső re 9,rettentő önzetlen vagyok és csak a másiknak legyen jó magammal nem is törődve.


23F

2017. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!