Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyiségtípusokat ismerő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiségtípusokat ismerő férfiak, ti mit gondoltok egy intj nőről?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kétszer ez jött ki nálam is, egyszer meg INFJ és INFP. Az biztos, hogy nagyon mélyérzésű emberek, eredetiek, élénk fantáziával és nem bírják elviselni az emberi butaságot, rosszindulatot, aljasságot. Ennek hangot is adnak, amolyan lázadók. Jellemző rájuk az absztrakt gondolkodás, a Föld felett járnak általában 10 centivel és idealisták. Kreatívak, jól bánnak a szavakkal és fejlett a kommunikációs képességük. Legalábbis, magamon ezt tapasztalom.
2017. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1.: akkir te nem intj vagy :)
2017. szept. 25. 14:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Tényleg nem.


Nem az eseteim, az érzelmesebb nők jobban bejönnek.

2017. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert, te szürke eminenciás vagy? :D
2017. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3.: inkább úgy fogalmazz: a butább nők az eseteid :) egy intj is nagyon érzelmes tud lenni
2017. szept. 25. 14:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Én ismertem ilyet, kvázi haverok voltunk, de ennyi. Feltétlezem közöttük is vannak jó és rossz emberek is, ahogy mindegyik típusnál. Eddig egyedül az ESTJ típusok között nem találkoztam szimpatikussal, igaz ők is pont annyira tartottak engem unszimpatikusnak, mint én őket :D


Én sajnos INFJ személyiséggel rendelkezem, elég baj ez nekem. Érdekes módon, egyik gyerekkori "legjobb haverom" a csont ellentétes ESTP típus tagja volt.

2017. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy ez megint csak egy marhaság, ami a beskatulyázásra meg az egófényezésre szolgál. "xyz típusú vagyok, okos, bátor, félénk, hűséges, hódító, blablabla..."
2017. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
INTP no vagyok, nem szoktak ram panaszkodni. A parom valami ExFx lehet, a masik ketto betut nem tudnam megtippelni igy hirtelen. Bar az INTJ-k mondjuk elviselhetetlenebbek tudnak lenni szerintem :DDD
2017. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7.: ha lenne bármi fogalmad is erről, nem csak a véleményed írnád le valamiről, amiről tájékozatlan vagy, tudnád, hogy ez egyfajta görbe tükör is, nem egofényezés, hiszen a hiányosságokra is igen erősen rámutat.
2017. szept. 25. 14:38
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

Ez a személyiségtípusos hülyeség semmivel sem jobb mint mondjuk a horoszkópos fasság. És ez sem kopik ki soha mert mindig van valaki aki épp felfedezi magának és kiír ilyen retardált kérdéseket.


Azt hiszem a népszerűségét ennek az egésznek az adja hogy a jellemzésben írt pozitív tulajdonságok jó érzéssel töltik el az embereket, ami pedig a kevés negatív kritikát illeti azok úgy hatnak mintha valami rajtad kívül álló dolog miatt lennél ilyen: megnyugtat hogy ez a személyiségtípusodba van "kódolva" holott a valóság az, hogy csak simán egy szar ember vagy. :)

2017. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!