Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondolnátok, ha egy családos férfi kiszúr titeket?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy egy férfivel szoktam összefutni heti egy alkalommal ugyan azon a helyen ugyan abban az időpontban, kb fél órára, ahol amúgy még sok más ember is van. Észrevettem h észrevett, kiszúrt magának, ami végülis imponáló nekem. Általában egyedül van, de volt már feleségével (gondolom h az) és a kisgyerekeivel is láttam már és akkor is észrevett, tehát nem takarja vagy nem akarja titkolni h családja is van.

Egyébként szimpatikus jóképű férfi, de nem tudom h tulajdonképpen h kezeljem a dolgot.

Mit akarhat, mi járhat a fejében?

Ti mit gondolnátok róla vagy a szituról?

31N



2017. szept. 27. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A családot nem takarja titkolja senki, a szeretőt azt viszont igen.
2017. szept. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

mi járhat a fejében?

na szted vajon mi? :D 31 vagy, hadd ne kelljen már megmagyarázni :D


családos, és velük is eljár, szóval gondolom nincs rossz viszony otthon.

ha valamire is tartod a női önbecsülésedet NEM engedsz, és elutasító jeleket küldesz, vagy semmilyeneket, közömböst.


csak fordítsd meg:

te lennél a felesége valakinek, lenne gyerekek stb azthinnéd h minden ok. És közben a férjedet más nő csábítgatná....na neked hogy esne?

2017. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hűseget fogadott, nem vakságot. Attól még, hogy megnéz egy nőt, még nem jelenti azt, hogy akarna bármit is. Engem is, meg szerintem a legtöbb nőt, sokszor megnéznek, én ezt nem szoktam túlkomplikálni, nem jelent semmit. /Egy házas főnököm rendszeresen udvarol, ezt a szitut már nehezebb kezelni... de köszönöm, rá se tartok igényt, hiába van luxus bmw-je 😄 /
2017. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
#2: mas no azt csinal, amit akar. Ha a ferjedet lehet csabitgatni, akkor az a ferjed sara.
2017. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az jár a fejében, hogy ha nem lenne felesége, akkor elkapna, és addig kúrná a púzódat, amíg sikoltozni kezdesz.

Ne áltasd magad!

Nem vak, megnézi a nőket, fantáziálni is szabad, egyébként meg nem lép semmit. Tudod, attól, hogy házas valaki, még előfordulhat mással is kölcsönös szimpátia. A hűség azt jelenti, hogy ilyenkor tud nemet mondani.

Ha nem tud: ki a fenének kell egy hűtlen pöts?!

2017. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szúrt már ki engem családos férfi. Akkor rosszul döntöttem, a szeretője lettem. Most már az ilyet mellőzném, rá sem néznék. :)
2017. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tetszem neki,de csalados. A 31N pedig 13L. Ha zavar,keruld abban a heti fel oraban.
2017. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiszúrt magának egy családos férfi, nyilvánvaló mit akar tőlem.

Én nem gondolkozok ezen órahosszakat.

2017. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy néz, mit csinál? Így még semmit nem gondolnék.
2017. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit, mit csinalnek? O se csinalt semmit, ezek szerint, csak neha megnez ha lat. Ez meg nem is kezdemenyezes, ez konkretan a nagy semmi. Majd ha odamegy es leszolit, akkor lehet gondolkodni, mit csinalj, addig meg tok feleslegesen lovagolsz a teman. Persze mar most is ket lehetoseg van, leszarod, mert nem akarsz belebonyolodni, vagy biztatod par mosollyal, ha uncsika az eleted es kell a drama.
2017. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!