Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ismerkednétek tovább egy olyan férfivel aki minden találkozásnál felhívja a figyelmeteket a szépséghibátokra, de hozzáfűzné, hogy el tudja fogadni őket. Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Idiótával még úgysem randiztam, biztos szórakoztatna. xD
2017. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszavágnék,hogy "Figyelj,neked meg nyári szünet van a fogaid közt.Szembetűnő,de el tudom fogadni." Vagy kipécéznék más hiányosságát,hiszen ő is csak ember.
2017. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen egysejtű IQ-bajnokokkal minek ismerkedjek?


Az első ilyen beszólásnál azt mondanám, hogy te se vagy tökéletes, úgyhogy fogd vissza magad.


Egyébként elárulnád légyszi, hogy ennek az egész logikádnak mi a franc értelme van? És még te fogsz itt p..csogni, ha senki nem akar szóba állni, miközben te saját magad kergeted el magad mellől az embereket?

2017. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

2:

És ha ő erre azt mondaná:


"Igen én is tudok a saját hiányosságaimról és már elfogadtam magam, megértem hogy felhozod őket és bennem emiatt nincs harag vagy szégyenérzet. Örülök hogy ebben hasonlóak vagyunk és nem mindent érzelmi alapon reagálunk le és őszinték vagyunk egymáshoz, kimondjuk azt amit gondolunk."


???

2017. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Ti mit gondolnátok?"


1) fosik a kapcsolatoktól

2) önbizalomhiányos

3) egós

4) értelmileg korlátolt

2017. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolnék?


Hogy a 6 éves unokaöcsém már lekörözte őt szociális készségek és érzelmi intelligencia terén.

2017. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálja letörni az önbizalmad, tudatosítani akarja benned, hogy milyen szerencsés vagy vele, mert egy rakás szemét vagy és neki mégis kellesz... hagyd a francba az ilyet, mert egyszer majd egy romantikus film előtt ülve fogsz sírni, hogy téged miért nem szeret így valaki. Keress olyat, aki megérdemli, hogy királyként kezeld, mert ő is királynőként a tenyerén hordoz.
2017. febr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden találkozásnál felhívja a figyelmet rá, akkor nem hinném, hogy eltudná fogadni.Nem, nem ismerkednék.
2017. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy randinál több nem lenne.
2017. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen PUA technika? Ha igen, az eleve kizáró ok. De ha nem is az, akkor se jutnánk két találkozásnál tovább, ilyen emberrel nem töltöm az időmet inkább.
2017. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!