Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha azért mondta volna le a randit a pasi mert madarat ment?

Figyelt kérdés
Utólag kiderült, hogy azért mondta le "sürgős dolga akadt, légyszives ne haragudjak majd bepótoljuk" címszóval a "randinkat" (igazából ez lett volna az első, olyan randi féleség) mert látott egy nagyon sérült madarat amikor ügyet intézett egy másik városba egy park mellett és nem tudta kiverni a fejéből aztán később visszament(!) kocsival és hazavitte és otthon "ápolgatta", fecskendővel itatta meg ilyenek. Aztán két nap múlva elvitte valami madaras egyesületnek, de ezeket akkor nem említette. Ez pont egybeesett a találkozónk időpontjával, ezért nem jött el. Először azt hittem csak viccel, de kiderült, hogy nagy állatbarát szokott utalni ilyen egyesületeknek meg a kutyáját is az utcáról fogadta be. Egyébként nagyon okos, kedves, jó pasi. De azért jó, hogy akkor nem említette ezt mert már készülődni kezdtem mikor hívott. Utólag inkább furcsának/aranyosnak találom mert én ilyen pasit még eddig nem ismertem. Ti mit gondoltok? Ez normális dolog?
2017. szept. 28. 13:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Hú, ha találsz még ilyen pasit, szólj nekem. :D
2017. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked nem kell , add nekem.
2017. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon aranyos :) Az mindig jó jel, ha valaki szereti az állatokat. Szerencsés vagy.
2017. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező ez legalább Szólt...az én randi partnerem még erre sem volt képes.Azóta sincs róla semmi hír.
2017. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
Legyél büszke Rá!
2017. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

volt nekem is hasonló sztori, csak egy doboz utszéli kiskutyával.

akkori bnőm teljesen kiakadt h hazavittem őket, mondanom se kell h addig tartott a dolog köztünk :D

2017. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Örültem volna,hogy legalább nem egy megfázást fúj fel, hanem életet ment.Ezt el is mondtam volna neki.
2017. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%

Jó, csak ebből lesz az, hogy minden fontosabb lesz neki, elmentek kirándulni, láttok egy sérült vadat és szarni fog rád, mert ő megmenti.


Értékelem, hogy jószívű, de hosszú távon ez nem biztos, hogy tolerálható lenne.

2017. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Ha màskor is lemondja a randitokat mert àllatokat ment akkor én nem erölködnék .Ne csak az àllatok felé legyen nagy szíve hisz nem azokkal akar majd csalàdot alapitani.
2017. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettő: negativitásból jeles!

Kérdező ne foglalkozz velük...

Volt már hogy én is elhallgattam h szeretem pl a macskákat, mert a nő ki nem állhatta őket, stb...

Pl egy békát is kikerülök kocsival (már ha meglátom :))) )

A való életben sem szeretek fájdalmat okozni.

Szerintem csapj le rá! Rossz ember nem lehet.

30/F

2017. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!