Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év korkülönbség a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség a férfi javára, lehetnek valóban komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok, ő 41.

Az elején azt mondta ő elsősorban komolyban gondolkodik (de nem kizárt, hogy másban is benne legyen), egy év után gyereket, gyerekeket szeretne (ó igen, azt megemlíteném, hogy már mindkettőnknek van), összeköltözni, és ha jön a (közös) gyerek, feleségül kérni.

Kérdezte ebben a korban (az övében) szülnék-e neki, zavarna-e, azt mondtam nem zavarna. Megkérdezte a jövőben szeretnék-e majd megházasodni. Azt mondtam igen, de azért nem minden áron, csak ha úgy érzem megtaláltam az arra méltó partnert. Azt is kérdezte ha teherbe esnék ő pedig megkérne, mit válaszolnék. Azt feleltem nem tudom. Igent diktálna a józan ész, de ahogy ismerem magam, az érzéseim alapján döntenék, ezért erre nem tudok előre választ adni.

Persze nem ennyire töményen adta be mindezt, de még az elején elhangzottak, pár nap leforgása alatt.

Szóval elég biztosan azt mutatta, ő ezt komolyan gondolja - ha csak én nem határozok másképp. Egészen hamar kimondta azt is, hogy szeret, ennek ellenére őszintének tűnt, már amennyire napok után biztos lehet az ilyesmiben az ember. Azóta lassan a harmadik hónapfordulónkhoz közeledünk, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy valóban szeret. Valamikor idő közben én is lassan beleszerettem.

De... ennek ellenére, valamikor félidőben elkezdett ellentétes jeleket is küldeni. Például nem is az, hogy nem kezdeményezi, ennyi idő után érthető, de kifejezetten kerüli a helyzetet, hogy bemutasson a családjának (az nem volt annyira ellenére, mikor én mutattam be őt). Nem csinál velem közös programot. Igazából objektíven nézve nem, vagy alig tűnik többnek a kapcsolatunk szexkapcsolatnál. Persze számomra ott a tudat, hogy szeret, de furcsa, a hangzatos szavai ellenére, valamikor az első hónaptól kb. nem fejlődik sehová, stagnál a dolog. Tudom nagyon az elején vagyunk és le se másznánk egymásról, és a hűvös idő is beköszöntött, de ez csak kis részben lehet mentség. Tudom, friss punci meg minden, ő meg hát... egy tapasztalt szexisten... egy félisten :D :D De azért na. Pazar vele a szex, de naná, hogy ez elbizonytalanít.

Na jó, ott van az is, hogy a gyermekei anyja óta nem volt pár hónapnál hosszabb kapcsolata. Mindketten csalódtunk párszor. Úgy érzem nem mondja, de fél. Fél, hogy ez a kapcsolat sem állja ki a próbát. Hogy én rontom el, vagy sokkal inkább ő. Feszegeti is a határokat, hogy érezze meddig mehet el, mit reagálok, és hogy elmenekülök-e. Sokszor finoman húzza az agyam ezzel-azzal... De leginkább akkor érzem, mikor apró nézeteltérések vannak köztünk, semmiségeket felnagyítunk, eltúlzunk, túlreagálunk... Félünk már szeretni. Minden apróságra ugrunk. És ilyenkor azt is érzem, hogy retteg, hogy elveszít. Hogy elhagyom. Nem tudom ez áll-e a változás hátterében. Hogy takaréklángra kapcsolt. De nem mutatja mindezt, csak érzem. Nem tudom mit gondoljak. Nem tudom mit tegyek.

Nektek mi a véleményetek?


2017. szept. 28. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem ebből amit leírtál, pont úgy tűnik, hogy a játékszere vagy. Szó szerint.
2017. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Isten mentsen az ilyen klimaxolo negyvenes fasziktol, akik ilyen dumakat adnak elo, mikozben vilagos, hogy maximum kurni vagy jo neki.
2017. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy felfujhato olcso prosti vagy neki, es ezt komolyan gondolja. Hihetetlen milyen naiv vagy, egy 41 eves ven roka tudja mit kell mondani az eszetlen pitsaknak.
2017. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nos a beetetési idő megvolt, te is meg is etted..most jön a tényleges szándékának a kifejezése feléd, azaz a szexkapcsolat.
2017. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem is vagy normálsi,hogy egy apád korú faxival leállsz,már ne haragudj!Mégis miért akar pont ennyire fiatal csajt?90% eséllyel kapuzárási pánik miatt.
2017. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*normális
2017. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Qrni jó vagy, aztán most megnézi, meddig tűröd a valódi arcát.
2017. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez elég egybehangzó
2017. szept. 28. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom. De ahogy körülírod, nagyon labilisnak tűnik ez az egész, meg ahogy belemagyarázod, hogy mennyire fél mindentől.. Hát akkor tegye rendbe a lelkét, aztán keressen mindenki magához való párt. Csak mert lepedőakrobata, a te eszednek nem muszáj elmenni.
2017. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát persze hogy vele a szex ha nagy a farka...
2017. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!