Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban sok lenne a 8 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sok lenne a 8 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a buszon megismerkedtem egy lánnyal, iszonyatosan szép hozzám képest mindenképp, de valamiért állandóan nézett és végül társalogni kezdtünk. Elég jól elvoltunk és korához képest tök korrekt volt. Aztán eljutottunk a korhoz, megkérdezte hogy mennyinek nézem? Mondom 17-18 esetleg picit több? Aztán mondja hogy 14. picit leblokkoltam mert semmi se utalt erre. Túl fiatal és valószinüleg a családja is eltemetne egy sivatagban ha megtudnák és nem is tartom alapjáraton egészségesnek attól függetlenül se hogy a beteg elkurvult társadalmi normák szerint élünk..viszont..mivel nem is tünik ennyire fiatalnak és szép is elvakit az egész. Ti mit tennétek ilyen esetben?

2015. dec. 21. 10:22
 1/9 anonim válasza:
8 év sok
2015. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%

A lány még túl fiatal, így a korkülönbség is jobban szembetűnő. Én is voltam hasonló cipőben, próbáltam higgadtan átgondolni a dolgot és kikértem pár tapasztaltabb ismerősöm tanácsát. Megegyeztünk abban, hogy minél idősebb, érettebb mindkét fél, annál kevésbé van jelentősége a korkülönbségnek. Ez most még okozhat nálatok súrlódást, ha nem most, majd később előtérbe kerül a személyiségetek rejtettebb oldala és felszínre kerül egy 14 és egy 22 éves ember eltérő gondolkodása. De ha mondjuk a lány betölti a 18-19. életévét, te pedig 26-27 éves vagy, már nem tátong olyan nagy szakadék köztetek. Talán ezért is figyelhető meg, hogy idősebb korban az emberek még 20 év korkülönbségből se csinálnak gondot, egy 60 éves nő és egy 80 éves bácsi simán lehetnek lelki társai egymásnak, én személyesen is ismerek egy ilyen párt. :)

Egy szó mint száz, a te életed, ha nagyon odavagy érte és nem zavar a korkülönbség, hajrá, de készülj fel, hogy egy idő után esetleg zavaró lehet a korotok, míg ha vársz pár évet, talán felnőtök egymáshoz - ilyenkor persze felmerülhet a gond, hogy valaki más megelőz téged, így elsősorban azt kell eldöntened, mennyit ér neked ez az egész.

2015. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
59%
Hat igy sok..meg ha a lany 16 lenne akkor is soknak talalom..16/l
2015. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyetek barátok...ebben a korszakban ez nagyon más életszakasz...más lenne 25 meg 33 között...nálunk én 25 vagyok férjem 38 és meg se látszik...de itt még nem elfogadott, attól függetlenül, hogy 15 évesen is már olyan gondolkodásmódom volt mint most és neki is lehet...az emberek csak életkor után mennek, nem az egyén után.
2015. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
58%

Nem sok!


"...és nem is tartom alapjáraton egészségesnek..."


Én meg ezt nem tartom egészségesnek! A szerelemben nem szabad,hogy ilyenek kizáró okok legyenek! Ha mégis,az nem szerelem!

Mellesleg,ha betöltötte a 14. életévét akkor legális a szex vele!



37/KAN

2015. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne sok,ha a csaj pl 18lenne.
2015. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Én 16 vagyok, és a pasi aki udvarol kb 24, mi is buszon látjuk egymást, mondjuk közel is lakunk egymáshoz

Szerintem nem sok mivel, én nagyon felelősségteljes vagyok

2015. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
örülök hogy ilyen kommentek jöttek, nem ilyenekre számitottam, köszönöm. Akkor hát meglátjuk mi alakul belőle.
2015. dec. 21. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Beszélgess el a lánnyal,hogy milyen közös jövőtök lehetne,ami mindkettőtöknek megfelelne.

Ha komoly gondolkodású akkor nem teljesen reménytelen,hogy pár évig csak nagyon jóban legyetek.

Attól tartok a lány azonnal szeretne komoly kapcsolatot veled.Ha így van arra nemet kellene mondanod.

2015. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!