Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő szépnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő szépnek vagy átlagosnak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 28. 23:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Szép, össze is jövök vele. Írtam is neki,holnap randi. :)
2017. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem tetszik, számomra olyan átlagos..
2017. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
szép
2017. szept. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor milyen a 10-es, ha a Miss World csak 8-as?
2017. szept. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem átlagos. Így is kapkodom a fejem az utcán ide-oda annyi jó nő járkál, hát még mi lenne ha ilyen lenne az átlag? Vonásai alapján szerintem egyértelműen kimondható, hogy szép. Nézed a száját, az arcát, a szemeit, a ráncait, a melleit és igazából nem azért zárod be a böngésző ablakát, mert nem szép hanem azért, mert csak képeken van jelen.

Ha nagyon ide akarna feküdni nem mondanám, hogy fáradt vagyok, de egyébként nem az esetem.

Sok nő van a környezetemben akik szépek és jó nézni őket, de soha az életben nem fogok kezdeni náluk, mert nem mozgatnak meg. És vannak kevésbé jó nőnek számítóak akikért viszont megveszek. Néha azt veszem észre, hogy olyan pörgetett fel amelyikre még a szépet sem olyan könnyű rámondani. Nem tudnám neki azt mondani őszintén, hogy szép, de közben azt érzem, hogy egy életen át akarom dugni.

2017. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Szép. De ha már indiai, akkor Freida Pinto is szépséges. :)
2017. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%
Fiatalon gyönyörű volt,de 40 felett neki is nő már a feje,hiába nem ráncosodik.Ez kb. olyan,mint ha egy román kiütközne a vonó,miután x éves korig kb semmi nem látszott belőle.Na,ő is így járt.
2017. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

Szép, de nagyon nem az esetem.

(ha valamelyik nő kiakadna, hogy a 18 éves vékony szűznek aki buliban egy csókot sem tudott még osszehozni ekkora igényei vannak, szívesen küldök képet pár általam 10/10nek ítélt lányokról, mert eddig az egyiket konkrétan mindenki lerondazta akinek mutattam,nem mintha bárkit is érdekelne, kit tartok szépnek, vagy hogy élek e)

18/F

2017. szept. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
Miss World? :D Szép amúgy, komolyan, indiainak főleg, biztos a top 20-ba tenném, de szerintem is csak 10/8 max 9 de az húzódozva. Én nő vagyok, de bi, és nem az "esetem", de azért mikor egy indiai hapsival láttam egy klipben, akiért a barátnőm van oda (Hrithik Roshan) megnéztem magamnak, de nem is az a fajta, aki megmozgat. Nem irigységből mondom, mert elismerem a szépségét, semmiképp sem átlagos, de az egyéni preferenciáim mások, ahogy már férfiak is megfogalmazták itt ezt.
2017. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Ez egy istennő :)

Lanykent mondom ezt!

2017. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!