Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő szépnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő szépnek vagy átlagosnak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 28. 23:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem is átlagos arca van, de a sminkese piszok híres lehet. Istenien meglátta, hogy a szemei közt tenyérnyi hely van, amitől alapből butatehén feje van. Biztos látjátok ti is, hogy a képeken, amiken jobban néz ki, ott szélesebbre van húzva a szeme az orrafelé feketével és a szemöldökére is rádobtak egy fél centit befelé.


Amúgy szép szabályos szimmetrikus arca van és érdekes szemei.


Nekem nem az esetem, de megfelel a mai ideálnak, amikor meg profi sminkeli akkor gyönyörű.


Én jobban szeretem, ha csak az alsó ajak telt, a pisze egyenes orrot, aminek a vée felfelé ível, a közelebb ülő szemeket, a világosabb bőrszínt, aminek meleg aranyos fénye van, a fekete hajszín nekem nem a kedvencem, szemszínből viszont mélyebb, sötétebb, gazdagabb árnyalatba jobb belenézni szerintem.

2017. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
5%
Nekem nem jön be ez a típus, de objektíven nézve is max átlagos. Úgy tűnik mintha az arcát csak a smink tartaná össze...
2017. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ő átlagon aluli. Van a nézésében valami visszataszító.
2017. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát ha ki van sminkelve, haja megcsinálva, akkor oké. Amúgy egy buta tekintetű c i gánycsaj, abból meg itthon is van elég.
2017. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos. Nekem nem tetszik pl.
2017. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Linkeljetek olyat, aki tetszik vagy szerintetek átlagos, ha ő átlag alattinak számít nektek.
2017. szept. 29. 14:00
 27/30 anonim ***** válasza:
54%

Ó, csak nem egy egykori szépségkirálynő, a világ egyik leggyönyörűbbnek kikiáltott nője? Gyakorin jóindulattal is csak átlagos lehet, de inkább átlag alatti, azért na. Itt vannak igények, nem holmi szépségkirálynők lesznek a jó csajok!

Egyébként szerintem gyönyörű, de én biztosan nem értek hozzá.

2017. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
számomra átlagos
2017. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha a szépségkirálynőválasztoskra a nőket egy zsűri válogatná, nem jelentkezési alapon kerülnének be, soha nem nyert volna ez a nő. Minden okmányirodában egy zsűritagnak kellene ülnie(hisz ott mindenki megfordul legalább egyszer), és jelölni a szerinte kivételesen szép nőket, akik nem viszakozhatnának.


Normális nő nem megy szépségversenyre magától, így abból a kevésből tudnak csak válogatni, akik jelentkeztek.


Így lehetett ez a nő a világ legszebbje.

2017. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
8%

27-es agyatlanka! Ő max. a jelentkezők közül volt a legszebb. De még lehet ott sem, nem láttam a többit. Az egy dolog, hogy őt választotta egy párfős zsűri, de nehogy már elhidd, hogy ő a világ legszebbje, hagyjuk már :D


Azon meg ne háborodjál fel, hogy nekem nem az tetszik, akiről megmondják, hogy az a szép. Neked lehet, hogy meg lehet mondani, hogy ki a szép, nekem nem.


Ha példát kell mondani a szépre, hát nem őt mondanám, ez van. Nem is szimpatikus arcú, nem is szabályos, annyi, hogy sminkkel ki lehet belőle hozni ezt-azt. Na de kiből nem?

2017. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!