Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy 5 év alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy 5 év alatt nem felejtett el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 5 évvel ezelőtt jártam egy rövid időre. Rövidsége ellenére nagyon jó kapcsolat volt, számomra érthetetlen okokból lett vége. Mindkettőnknek lett azóta több kapcsolata is, de ő a mai napig keres néha, hogy nem talált azóta se ilyen lányt. Szerintetek létezhet, hogy 5 év alatt sem felejtett el, vagy csak szimplán bántja a büszkeségét, hogy végülis nem szexeltünk, és azt szeretné csak?

22/L



2017. szept. 29. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, miért lett vége.

...nem büszkeség miatt. Ha annyira csökevényes lenne, higy lett volna kó kapcsolat?

2017. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha megkérdezed, miért lett akkor vége és, hogy ő el tudná-e képzelni, hogy újra megpróbáljátok. Az őszinteség nagyon nagy erény.
2017. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok. Nagyon fiatalon, még csak 16 voltam, összejöttem egy 18 éves fiúval. Rövidebb kapcsolat volt, nem feküdtünk le.

Négy év telt el, azóta is beszélő viszonyban vagyunk, időnként ír, és be is szokott próbálkozni - viszont ő ki is mondta, hogy a szexet azért nem akarja elszalasztani velem.

Szóval nálam sajnos csak ennyi a helyzet. Persze lehet, hogy a te volt barátod még szeret, csak tapasztalatot írtam.

2017. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Szakítás után 10 évvel jöttem össze ismét a lánnyal és a feleségem lett.
2017. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden férfiember életében van egy lány/nő, aki holtáig elkíséri. Akármerre sodorja az élet, a nő ott van vele, ott él a tudatában, benne van minden szívdobbanásában, minden lélegzetében. Nem szól, nem dicsér, nem kritizál, csak jelen van. Mint egy régi sebhely. Mint egy régmúlt törés, ami időnként felsajdul, ha eső közeledik. Szerelmek jönnek, szerelmek mennek, de az a nő ott marad az idők végezetéig.
2017. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!