Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet a valóságban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet a valóságban is olyan kapcsolat mint Elizabeth és Mr. Darcy kapcsolata? (Játékos nő, hideg férfi).

Figyelt kérdés

Most ismerkedem egy férfivel. Egyszer màr szexeltünk.

Én teljesen olyan vagyok mint a Büszkeség és balítéletben Elizabeth: jàtékos, kedves, aranyos, pörgös, mindenen nevetős. A férfi pedig mint Mr. Darcy: hideg jellem, kissé "katonás", ő akar irányítani (nem feltétlen rossz értelemben), makacs.

A regényben Eliza és Darcy összejönnek, pont azért mert kiegészítik egymást. Ez vajon a való életben is működne?


2017. júl. 13. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Nem olvastam a könyvet.

Ha nem arra gondolsz burkoltan, hogy egy kedves, aranyos lány összejön a bunkó alfahimmel, aki persze angyallá változik ha kettesben vagytok, akkor miért ne mukodhetne?

2017. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, de ekkora különbség állandó konfliktusforrás lehet.
2017. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, milyen könyvet olvastál, de Elisabeth okos, cinikus, humoros, rátarti, büszke ès talán játèkos. A kedvessèget ne keverjük az adott korban elvárható udvariassággal.

Darcy pedig komplexusos, logikus, kissè szorongó, szigorú ( INTJ ) ugyanakkor ő is cinikus, ès kissè egoista illetve, èrtèkeli a humort


Nincsenek ők olyan távol egymástól.

2017. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Én máshogy látom a személyiségüket. Elizabeth elsősorban egy intelligens, érett nő, de persze korából fakadóan élettel teli. Darcy, aki szintén érett férfi, de a kor ideálja követeli tőle a fellépést, viszont hidegnek nem nevezném, azok után, ahogy az embereivel, barátaival, húgával bánik.

Ez a kapcsolat vagy működik vagy nem: mivel a férfi itt az erős jellem, helyén kell kezelnie a dominanciáját. Ha átesik a ló túloldalára, akkor egy elnyomott buta liba lesz belőled, viszont lehet szépen is együttműködni. Függ a férfi jó tulajdonságaitól, mert egy katonás, hideg férfi, aki ráadásul makacs is nem való párkapcsolatra. Ami meg téged illet, ilyen személyiségjegyekkel igen kiszolgáltatott tudsz lenni.

2017. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Fordítok:

Te egyszerű tiniszinten rekedt csaj vagy, akinek buli az élet. A hapsi meg komolyabb és szexet akart.

Működhet, de semmi komoly nem lesz. Megvoltál neki, esetleg megleszel még párszor, de ennyi az egész. Minden 2. lány olyan, mint amilyennek leírtad magad.

2017. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!