Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt tudnál lenni hosszútávo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnál lenni hosszútávon olyan emberrel akinek a szülői, családi kapcsolatai nagyon rosszak?

Figyelt kérdés

Egy olyan személlyel aki soha nem vihetne haza,mert náluk ez nem szokás. Náluk nem szokás a kerti sütögetés,a családi beszélgetések stb.

Az én családom sajnos ilyen,kijelentették,hogy ők nem kíváncsiak egyik gyerekük párjára sem. Egyébként is nagyon zárkózott apám,anyám nem mennek kb sehova csak a munkájuknak élnek és nincs más témájuk csak ez.

Volt hosszú kapcsoaltom és sajnos nem nézte el a párom ,hogy nekem ilyen a családom. Mindig is irigykedtem azokra akiknek normális szülei vannak,amikor kiülnek beszélgetni esetleg borozgatnak vagy csinálnak egy közös sütést. Nálunk ilyen nincs,kb semmi kommunikáció. Sajnos emiatt is nem akarok még egy ilyen komoly párkapcsoaltot ,mert tapasztaltam,hogy nem fogadják el. Előbb utóbb mindenki vágyik arra,hogy megismerkedjen a szülőkkel. Létezik olyan aki ezt elfogadja?


2017. szept. 29. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nincs összefüggés.
2017. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet, az én családom is ilyen.

Sajnos mindegyik páromnak fájt az hogy semmi rosszat nem szóltak, nem tettek, mégis érezték az indokolatlan ellenszenvet.

Én annyit tudtam tenni hogy csak ritkán, szinte csak ünnepekkor mentünk haza, akkor is csak rövid időre.

Nyilván ez nekem is ugyanúgy fájt, de egy 50-60 éves ember hozzáállását nem fogod tudni megváltoztatni.

Szóval, igen, gondok adódtak belőle, de egyik kapcsolatom sikere sem ezen múlott.

40f

2017. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan egy házasság ugrott emiatt. A barátommal már 4 éve voltunk együtt én ismertem az egész családját,rengeteget voltunk náluk ő viszont egyszer találkozott a szüleimmel és nem is szóltak kb hozzá. Rengetegszer felhozta nekem a párom,hogy miért nem mehet hozzánk ez vagy az miért van. plusz ő azt hitte,hogy őt utálják és hiába beszéltem neki 100x is erről,hogy ez nincs így stb nem tudta ezt elfogadni és elhinni. Ugyan akadtak más problémák is a kapcsoaltunkban,de ez volt a döntő és a legnagyobb gond ami miatt végül szétváltak az útjaink.
2017. szept. 29. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, tök jó lehet! Nem szereti egyikünk sem az ilyen jópofizást!

Pár hete mondta anyám, hogy össze kéne nár egyszer ülnie a párom szüleivel, mivel már 5 éve együtt vagyunk és van 2 közös gyerekünk is, ők meg 2x-3x találkoztak eddig futólag... Apám még egyáltalán nem találkozott velük, de nem is akarnám. Néha azon gondolkozom, hogy mikor összeházasodunk memnyire gáz lesz és el fogja rontani az egészet, hogy egy helyen leszünk a családjainkkal...

30N

2017. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyutt. Nem a csaladjaval akarok kapcsolatot, hanem az adott novel.
2017. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én családom is ilyen.


Félévente azt a két órát kibírjuk vleük, de ennyi.

A párom engem szeret és én is őt. A család van, nem velük kell együtt élnünk.

2017. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!