Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak addig érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig érdekelnek a nők, még el nem érem náluk, hogy megkedveljenek-megszeressenek?

Figyelt kérdés

Utána egyszerűen közömbösek lesznek, a korábbi lendület teljesen elvész.

Addig még nem sikerül behálózni és megtörni, teljesen beleélem magam a helyzetbe, beleadok apait anyait.

De ahogy érzem nyeregben vagyok, leginkább a lány visszajelzéseiből, mintha elvágnák a zsinórt...unalmasnak és befejezettnek érzem az egészet.

Hozzáteszem nagyon manipulatív vagyok, könnyedén ráérzek a gyenge pontjukra, mivel lehet a legjobban befolyásolni őket és "megszerezni".

És ezt élvezem is, szinte már tudom előre mit fognak reagálni. Bármilyen témához hozzá tudok szólni, így könnyedén át tudom venni az irányítást felettük, majd addig vezetni még nem maguktól bele esnek a csapdámba.

A kérdés még mindig az, hogy ezek után miért unom meg őket?


2017. szept. 30. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fura, de sokáig ugyan ez volt a problémám. :D Állandóan flörtöltem, beédelegtem magam, de mikorra oda jutottunk, hogy jöhetne a következő lépés, egyszerűen eluntam magam, és egy idő után szabályosan terhessé vált a közelsége.


El vagyunk toszva! :)


Én úgy kezeltem ezt, hogy egyszerűen felhagytam az ismerkedéssel, amíg ezt magamban nem tudom megoldani.

Manapság már tényleg úgy ismerkedek, hogy nem manipulálok, nem akarom analizálni, megfejteni. Egyszerűen csak megismerni, megkedvelni.


Majd kinövöd.

31/F

2017. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Felsz a kotodestol.

Amikor megszeret es kotodest erzel,megijedsz.


Gyerekkori hattere van: vagy elvaltak a szuleid vagy elhagyott vmelyik vagy durva szakitasod volt vagy kozeli hozzatartozo halala : ilyesmi.

N

2017. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert, beteg vagy.
2017. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Először is, tárgynak tekinted a nőket, amiket meg kell szerezni. Ahogy írsz magadròl, egy öntelt s*fejnek tűnsz. Okosnak biztosan okos vagy, de az érzelmi intelligenciád valahol a 0 körül lehet. Emberek érzéseivel játszol, pofátlanul kihasználod azokat, visszaélsz a nők bizalmával, és ezt élvezed. Ha már meguntad ezt a játékot, próbáld meg emberként kezelni a nőt. Ne megszerezni akard, hanem szövetséget kötni vele. Ne a tulajdonod legyen, hanem a társad.
2017. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Na és minél nehezebb, annál jobban bedobom magam, de elérünk pár szexig, kész, mintha nem is létezne. Akkor már nincs miért hajtani, már nem kell hódítani, onnantól nincs semmi érdekes az egészben.
2017. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, a nokkel szokott ez inkabb elofordulni, de ezek szerint nem.


N

2017. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt már és nő vagyok.

Szerintem egyes emberek tényleg csak kihívást jelentenek és nem akarja az illető őket párkapcsolatra.

Másrészt jót tesz az egónak is, hogy "na megszereztem".

De nekem most nincs önbizalomhiányom, úgyhogy ez el is múlt.


De van olyan is, akivel nem a kihívást érzem, hanem igazán jó vele. Azt hiszem az ilyen embert kell megtalálni és kapcsolatra lépni.


Még az jutott eszembe, hogy valamiért lehet bosszút akarsz állni a női nemen. Ami lehet tényleg valami gyerekkori ok. Az egyik barátnőm ugyanezért használja ki a pasikat (enyhén szólva nem volt jó a kapcsolata az apjával).

2017. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Önelemzés céljából javaslom Don Juan tanulmányozását a számodra.


Vesd össze az Ő tetteit és motivációit a tieiddel, s ha jól csinálod, akkor ebből már közelebb kerülsz a válaszhoz.


Lajos

2017. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érd már el kérlek, hogy belédessek, bármit megadnék egy intenzív érzésért. 3 éve senkit nem kedveltem.
2017. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!