Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valahogy nem értem, legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy nem értem, legalább egy átlagos külsejő, ha nem helyesebb srác vagyok, erősen kisportolt testtel, és mégis egyetlen csajjal sem tudok randizni. Ilyen van? Mi a francért érem el minden csajnál a stoppot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
képet...
2011. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem olyanoknál próbálkoztál, akik hozzád valóak
2011. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi alapján döntsem el, honnan tudjam, h ki hozzám való és ki nem?
2011. dec. 11. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
úgy válaszd ki, hogy ne csak az alapján gondolkozz, hogy ki az aki a külsődet elfogadja, hanem azt is nézd, hogy elfogadja-e a belsődet is. Vagyis ne csak azt nézd, hogy a csak a helyesebb srácot fogadják el,hanem azt a helyesebb srácot fogadják el aki a külső alatt van.
2011. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
adom az utolsó válaszát! a kisugárzásod fontos, hogy hogyan közeledsz a lányokhoz. és hogy a megfelelőnél próbálkozz!
2011. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Szerencséd van, hogy helyes vagy, és jól tetted, hogy figyeltél a testedre, de ez a normális lányoknál egyáltalán nem elég. Ne legyél túl magabiztos (itt a túlon van a hangsúly), ne légy egoista, csinálj úgy, mintha a lányoknak is a belső értékeit értékelnéd. Ne nyomulj boldogra, boldogtalanra, mert az nagyon taszító. Ne flörtölj feltűnően, mert az riasztó. Légy mindig kedves, megértő, ne akarj azonnal nyomulni, de ne várj sokat az első lépéssel, mert az bosszantó. Ne akarj nagy don Juan lenni, mert az elijeszti a lányokat. Amúgy is már van egy kis félelemérzet bennük, ha helyes is vagy, izmos is, mert akkor azt gondolják, bármelyik nőt megkapod, ezért bármikor lecserélheted őket, vagy megcsalod. Ez ellen mindenképp tegyél. Én sem biztos, hogy be mernék vállalni egy ilyen pasit, mindig az járna a fejembe, hogy majd jobb nőt akar nála, s ezt meg is kaphatja bármikor. Pedig nem vagyok csúnya, az alakom nem rossz, de inkább egy átlagos pasi a biztosabb pont, mint egy túl jó. Szerintem ebből indulj ki és ez ellen az előítélet ellen próbálj tenni, sugározd az ellenkezőjét.
2011. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor dagadtra eszem magam :D viccet félre téve, kösz köszi, a válaszaitok teljesen értékelhetőek ^^
2011. dec. 11. 16:21
 8/8 anonim válasza:
küldj képet :) 17 /L
2013. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!