Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Magamra sem ismerek.

Figyelt kérdés

Több mint három hónapja vége lett a kapcsolatomnak, azóta pszichológushoz járok, de úgy érzem, hogy nagyon rossz útra tértem mostanában. Régen mindig görcsös elveim voltak, korlátoztam magam, és a volt kapcsolatomban szigorú szabályok között kellett elnem. Mindenért meg voltam találva, a múltamban kutatott, ítélkezett, holott szerintem semmi gáz dolog nem volt az életemben. Ő hagyott el, azóta sokkal lazább lettem, túlságosan is. Ez idő alatt 2 férfival is volt dolgom, egyik alkalommal sem voltam józan, magamra sem ismerek,olyasmit érzek ilyenkor, hogy nekem már úgyis mindegy, mert sosem találok olyat, mint ő volt, magamat és őt is buntetem szerintem magamban azért, ahogy velem bant. Valami nagyon nagy törést okozott nekem ez az ember. Úgy érzem, nem akarok komolyan tartozni senkihez, képtelen vagyok szeretni, így marad a tengődès, élek a mának, de tudom, hogy nem ilyen vagyok igazából, és megrèmiszt az út, amire rálèptem. Nem nagyon tudom kontrollálni magam sokszor, mihez kezdjek? Volt valaki hasonló cipőben?

Van normális munkám, értelmes is vagyok,talpraesett, tanult,számtalan dolog érdekel az világban, mégis van ez az oldalam, ami valamiért előjött bennem azóta.


Mit engedhetnèk magamnak meg, és mit nem? Mi az, ami még belefér egy szingli èletformába?


Segítsetek kérlek.



2017. okt. 1. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jársz pszichológushoz akkor tőlünk mit vársz ?

Gondolod, hogy ha egy fizetős lélekbőrvár nem tud azonnal helyrehozni, akkor majd mi csettintésre megoldjuk a problémáidat ?


De tessék: Számtalan dolog érdekel a világban, akkor keress valamit ami rendesen leköt és ne foglalkozz ezzel annyit.

2017. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyász folyamat, egy kis tagadás, önmarcangolás...mind fölösleges és csak a saját értékrendedet rombolod. De megállítható, keresd meg az okot, és egyből nincs már többet szükséged ezekre, kontroll se kell mert nem lesz mit. Viselkedj úgy, ahogy neked is elfogadható mások viselkedése.
2017. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alacsony az önbecsülésed, ezért keresed az azonnali örömforrásokat is ( pl szex részegen stb).


Azonban ez nem okoz tartós boldogságot, mert mint láthatod, ezek után általában még rosszabbul érzed magad. Csak most a tudatod be van kicsit szűkülve, és nem hosszú távra gondolkozol.


megoldás az lehet, hogy hosszú távon szemléled magad, és ahhoz mérten cselekedsz. Nem engedsz az azonnali örömöknek, helyette azt teszed, ami szerinted helyes ás nem lesz utána bűntudatod. Már attól jobban érzed magad, mert nem adtál egy pofont a jelenleg amúgy is alacsony önbecsülésednek.

2017. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!