Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ismerek magamra, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerek magamra, teljesen kivagyok. Féltékeny vagyok a barátom nagymellű exére? 19/l

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is 19 éves lány vagyok és 2 hónapja vagyok együtt a párommal. Nagyon fontos nekem, nagyon helyes, okos, kedves és imádnivaló pasi és oda vagyok érte mert végre találtam valakit akibe úgy érzem bele fogok szeretni. De kábé 1 hete észrevettem magamon, hogy kezdek megkattanni. Én ugyanis sosem voltam olyan féltékeny típus, viszont nagyon zavar a barátom exe. Én egyébként teljesen elégedett vagyok magammal, rengeteg srác oda van értem, nem nagyképűségből mondom de szép arcom van, szép hosszú szőke hajam, szép szemem és magas vékony vagyok és sokat is edzek szép tónusos a hasam stb. Mindenki mondja, hogy milyen jó alakom is van meg ilyenek. Viszont megnéztem a párom volt barátnőjét aki egy hát elég molett szép arcú lány. Megdöbbentően hatalmas mellei vannak, nagy popsija, szép bőre, alacsony is, jó csaj. Nekem kábé az ellentétem alkatra. Mondom jó oké, nincs semmi baj elvégre velem van a barátom és látom, hogy oda van értem minek izguljak? De észrevettem már, hogy a hasonló (duci,molett) lányokat mindig megnézi. És ez annyira rosszul esik, hogy azt nem tudom elmondani.

Nem úgy nézi meg, hogy lássam hanem csak észrevétlenül próbálkozik vagy ha hirtelen meglát egy ilyen csajt akkor automatikusan utánanéz aztán hirtelen rám, hogy vajon láttam-e. De feltűnt, hogy ezt csak az ilyen csajokkal csinálja meg egyébként nem nézi a lányokat. Kérdeztem, hogy neked az ilyen lányok tetszenek? Ő meg mondta, hogy dehogy is. Neki a vékony lányok tetszenek mint én, nincs nálam szebb stb. De persze látom, hogy ez nem igaz gondolom oda van a nagy mellekért amilyen nekem sosem lesz. És elképzelem, hogy az exével csinálják és legszívesebben elsírnám magam annyira rossz a tudat, hogy mennyire bejöhetett neki az alakja én meg egy fadarab vagyok és rajtam nincs mit fogni. Persze ő ezt sosem vallaná be de én nagyon rosszul érzem magam emiatt. Mit csinálhatnék? Beszéljek vele? Mert felesleges, tudom mit mondana, azt hogy én vagyok a legszebb és engem szeret nem érdekli más. Ezért felesleges beszélni vele. Csak nekem már a melltartót sincs kedvem levenni előtte. Volt már valaki hasonló cipőben?


Volt egy exem akinek elég pici volt a szerszáma, nem sokáig voltunk együtt (nem emiatt) de ő volt féltékeny a volt barátomra mert hogy neki biztos nagyobb volt. Emlékszem, hogy felhúzott ezzel és tök kiábrándított, hogy hogy lehet valaki ilyen. Most ironikus módon pont ugyan ezt érzem én is ezért is nem akarok a barátomnak jelenetet rendezni, csak nemtudom akkor meg mit csináljak.


2017. máj. 2. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenki irígykedkik a jobbra.



Az alacsony a magasra

A kövér a vékonyra

A vékony az izmosra

A kisfarkú a nagyfarkúra

A kopasz a sűrűhajúra

Az ősz a szép, sötét hajúakra

A szegény a gazdagra

A kismellű a nagymellűre

A bojleralkatú a homokóraalkatúra

2017. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ő lehetne picit dikrétebb, te pedig kevésbé felszínes mert már a kérdésed elején rosszul voltam amilyen, teljesen látatlanban tett önajnározást leműveltél itt.

És persze, hogy tetszenek nekik más lányok is, gondolom te sem vakultál meg azóta, hogy kapcsolatban vagy, de nyilván nem fogja azt mondani, hogy tetszett neki. Egy intelligens nő meg sem kérdezi mert tudja, hogy a párjának is, ahogy neki is még megvan a szépérzéke.

2017. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

hat szia en azt mondom h volt ijenem en voltam a nagymellu es exem ujj scaja jott belem meg akart tepni a hajamat h mit kurok en meg vel pedig exemmel mar csak barasag volte s neha itunk buliba beszeltunk meg face. ok szakitotak vegul de istenemre mondom nem veletlen h en is szakitotam a csavo bajos volta csaj meg hat latod... remelem nem a melem miat beszell vlem megkerdezem

szoval ez mas szitu remellem ti rendbe rakjatok es nem szakitotok es ertelemesek vagytok mer ez bizalmi kerdes es problema az h feltekeny vagy de te problemad bened van! a megoldsaa lehet kozosen oszinten kell beszelnmi es latod en is csak baratsagba volta exemel


kozben azt irja jo a melled ko kola de elkuldtem mert ez paraszt szval csak ezert beszelt velem is de hat van elleg pasi aki a melem miat akar...

2017. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Te biztosan megvagy 19? Nem csak 12? De öszintén!!!!
2017. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj le! Mély levegő, szuper csaj vagy szuper tulajdonságokkal! :) Kezdésnek nincs tele helyesírási hibákkal a posztod ;)


No viccet félretéve! Az első barátomnál ugyanez volt a szituáció: az exe egy viszonylag alacsony, nagy mellű molett lány volt és szép arccal. Én 180 vagyok, ennek megfelelően nincs rajtam annyi fognivaló.


Na és? Cserébe vannak szép hosszú lábaim, szép szemeim és mindig is dicsérték az intelligenciám.

Amire ki akarok lyukadni, hogy benned is meg van az a plusz, ami felkeltette az érdeklődését! A hajad, a szemed, a szép magas alkatod :)


Ahelyett, hogy azt kérdeznéd, hogy ő benne mi a szép, fordítsd meg a kérdést! Mit talál benned szépnek? Meséljen rólad! Tetszik neki a hajad, a szemed, a lábaid, a hátad, stb?

Ez számít, nem a másik lány. Az, hogy meg nézeget nőket, hát... hadd nézze :) Nem fogadott vakságot, nincs ebben semmi baj, amíg nem paraszt módján utánuk nem fütyül vagy hasonlók.


Bízz magadban, okkal van veled és nem vele :) Mit számít a nagy mell, ha egy lehetetlen személyiség társul mellé?

2017. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok pasi van,aki egy idő után cseszteti a barátnőjét azért,amiről nem tehet.Ha vékonypárti,azért,mert nincs vékony combja a barátnőjének-lehet azért is,mert körte alkatú-,a duci párti meg,hogy nincs nagy melle.Én a helyedben kerítenék egy olyan pasit,akinek tényleg az én alkatom jön be,mert szerintem ez lesz a vége,hogy egy idő után nehezményezni fogja,hogy nem vagy az a bögyös-faros fajta.Legalábbis a leírás alapján erre gyanakszok.Ha eredeti szőke vagy,simán találsz olyan pasit,akinek te kellesz,kb. akármilyen alkattal,úgy,hogy végképp le ne ragadj egy olyan pasinál,akinek hosszú távon nem te tetszel.

Legjobb barátnőm anyukájával is hasonlóan történt,csak ő még meg is házasodott anno a barátnőm apukájával.Pedig az apuka ott elvárta volna,hogy minimum péntektől vasárnapig nagy zaba legyen,de közben 20 év alatt egyszer,ha kiporszívózott.Aztán az anyukát szekírozta,hogy lehetne asszonyosabb,tehát kerekebb,ahol kell és háziasabb.Na,barátnőm anyukája ennek pont a szöges ellentéte!El is váltak már 10 éve.

2017. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkozz el: Te mit szeretsz a párodban? Csak a mellizmait, meg a fenekét? Ha látsz pl egy filmben egy dögös színészt, aki pont az ideálod külsőre, akkor szívesebben lennél a színésszel, vagy inkább a párodat választanád, mert fontosabbak a közös emlékek, a humora, az egyénisége? Ha a kisfarkú exed nem csinálta volna a fesztivált, hanem mindenben tökéletes lett volna, elhagytad volna egy nagyobb farkúért?
2017. máj. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Most képzeld el ugyan ebben a helyzetben vagyok :)) a nagy valag meg a nagy mell az ami a barátomnak valójában kell,azokat nézi csak meg.


aki olyan testalkatú mint én (deszka), arra rá sem hederít. hogy érezzem magam így vonzónak számára? elégge bántó ez a dolog.

próbáltam vele beszélni és nem is tagadta hogy neki ez az esete, szerintem velem csak "kompromisszumot" kötött, hogy lesz egy lapos barátnője, de legalább normális és hozzá passzoló.

ezek után nem érzem, hogy nő lennék neki, inkább egy barát, akivel le is fekszik.


csak annyit lehet vele tenni, hogy beletörődik az ember

2017. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát... aki azt mondja, hogy "hadd nézze" meg "gondolj bele, hogy neked csak az izmos segge kell" meg hasonló okosságok...


pont ezaz! én pl. nem nézegetem más srácoknak a helyes kis pofiját, a sűrű barna göndör haját és a világító kék szemét, pedig lehet, tetszene! de mégsem nézek utánuk az utcán... kibírom. miért bírom ki? mert eszembe se jut, hogy "bár láthatnám még 5 másodpercig" hanem valahogy nem jön, hogy mások után nézegessek, főleg nem a barátom társaságában. úgyhogy erről ennyit!

2017. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!