Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás lehet, ha egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet, ha egy szakítás után külföldre "menekülsz" és a munkára-pénzkeresésre koncentrálsz?

Figyelt kérdés

A legutóbbi szakításomkor ezt NEM tettem meg, és valamilyen szinten azóta is bennem van ez a mi lett volna ha...

Maradtam egy számomra új városban, hogy szembenézek a dolgokkal, és nem menekülök.

Nem igazán jött be. Hónapokig szenvedés volt az életem.

A jelenlegi kapcsolatom rövid ideje tart, de szenvedélyes, és sajnos pont ez miatt tele van veszekedéssel is.

Mindkettőnk elbizonytalanodott egymást tekintve.

Szeretem, és ezen sorok között is úgy érzem h a szívem szakad meg mert ismét tönkremenőfélben van egy kapcsolatom. hurrá. :(

Szóval a kérdés az, hogy megoldás-e ha kimegyek? Segíthet-e? lennének ismerőseim is, akik segítenének (legalábbis most ezt mondják).

Anyagilag biztosan előrelépés lenne. Bár itthon sem keresek rosszul, és kényelmes munkám van (kopp kopp).

De utálom már ezt a várost, a magyar mentalitást, és nem látom értelmét megint annak, hogy hónapokig űzzem hajtsam az ismerkedést, legyek egy lelki roncs, hisz nagyon barátaim sincsenek itt.

Úgy vélem, ha kimennék, lehet ugyanígy egyedül lennék mint most, de legalább lenne pénzem, és 3-4 év alatt össze tudnék gyűjteni annyit, amiből itthon már lehetne valamit kezdeni magammal, ha egyáltalán hazajönnék.

Plusz ugye átmeneti boldogságot igenis adhatnak a márkás dolgok, ha kicsit nagyobb lábon élhetek, önbizalmat ad, többször engedhetnék meg magamnak pár napos kiruccanást tengerpartra vagy bármi.

1 év eltelt az életemből, és sehova sem haladtam.

26/F



2017. okt. 2. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
addig nem tudod meg míg meg nem teszed. ha nem mész ki akkor benned marad ez a mi lett volna ha... érzés. Menj ki vágj bele, veszíteni valód nincs, ettől csak jobb lehet, vagy ugyanilyen marad. de legalább az nem elfecsérelt év lesz, mert legalább anyagilag addigis előre haladsz
2017. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pontosan ez van bennem is. ha jobb nem is lesz kint, mert ugye vendégmunkásként biztosan lenéznek majd, ismerkedésre kint nulla a lehetőség kb mert 80% férfi aki kimegy dolgozni, de legalább anyagilag állnék valahogy.
2017. okt. 2. 10:24
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért ne mennél ?

Leírtad, hogy gyakorlatilag nincs értelme a jelenlegi életedet folytatni.

A több pénz azért kicsit beugratós tud lenni, de ezt a tapasztalatot már meghagyom neked.

2017. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menjel. Nincs veszteni valod.
2017. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudod hogy menned kell, miért vagy még otthon???
2017. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

egyedül a jelenlegi munkahelyemet sajnálom nagyon, ha kimegyek.

de egyre erősebb bennem a késztetés, hogy mozdulni kellene.

2017. okt. 2. 11:03
 7/15 anonim ***** válasza:
tökéletes
2017. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha erre konkrét és tuti választ tudnék adni neked, újra lottóznék. Próbáld ki, rosszabb ( talán) nem lesz..
2017. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ennyire közel még sosem éreztem magam ahhoz, hogy tényleg itt hagyjam az országot.
2017. okt. 2. 11:44
 10/15 anonim ***** válasza:

En no vagyok es en ezt csinaltam.

Egy rohadt nehez szakitas utan osszepakoltam a cuccom es kikoltoztem az Egyesult Kiralysagba. Azota (kb 2 eve) itt vagyok es koszonom szepen, csodalatosan erzem magam :)

2017. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!