Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megbízni benne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni benne. Kialakulhat a bizalom valaha? 23N

Figyelt kérdés

A férfinak akivel félig meddig együtt vagyunk, 4 éves kapcsolata ért véget kb egy hónapja. A lány szakított vele, tehát nem a férfi akarta. Iszonyatosan megviselte a szakítás, bár a 4 év alatt többször is megcsalta a barátnőjét. A szakítás után minden közös dolgot levett a facebookjáról is.

Nekem azt mondja hogy mostanra túl van az egészen, utálja az exét. De valahogy nem tudok neki hinni. A lány nagymamája a héten halt meg, félek hogy ez újra összehozza őket. Nagyon sokat veszekszünk ezen. Azt mondta már tegnap hogy megmutatja a facebookos beszélgetéseit is hogy hetek óta nem beszélnek, és nem fognak újra összejönni. Viszont nagyon rossz érzésem van. Semennyire sem tudok bízni benne.

Valaha kialakulhat a bizalom, vagy hagyjam?

23N



2017. szept. 17. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! Nem bíznék olyanban, aki csalta a párját.
2017. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

A bizalom pont a kapcsolat elején szokott meglenni, és ezt lehet eljátszani.


Nálad meg úgy tűnik, hogy már eljátszani sem kell, mert nincs meg.

2017. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Ne benne ne bízz.

Ő tényleg úgy látja ahigyan mondja.

Nincs túl rajta, ezért utálja ennyire, de ez nem számít.

Azért mondja, nem jönnek össze, mert nem lát rá esélyt.


Haladjatok lassan. Ennyi.

2017. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoba sem allnek ilyen emberrel.
2017. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha nem ő akarta a szakítást, akkor egy 4 éves kapcsolatot szerintem nem lehet lezárni egy hónap alatt...

Igaz velem rengeteget tervezget a programokról, közös dolgokról, de állandóan úgy érzem hogy max csak pótlék vagyok. :(

Mentek a zöldek!

2017. szept. 17. 12:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, de egy 4 éves kapcsolatban ha akarja, akkor nem csalja a párját
2017. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs bizalom az baj. Neki kell úgy viselkednie hogy bizalmi viszonyotok legyen. Az sokkal fontosabb mint a szex
2017. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4 év alatt többször megcsalta, de nem akart szakítani. Vagyis az a fajta "macsó", akinek kell egy biztos puni, aki mellett szabadon lehet kalandozni, és ezt lesz szíves mosolyogva elviselni. De ha a fagyi visszanyal, akkor kikészül.

Arra szerintem mérget vehetsz, hogy az exe nem fogadja vissza soha. De abban is, hogy melletted is rendszeresen félre fog dugni.

2017. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem a megcsalás miatt szakítottak. Sosem bukott le ezzel kapcsolatban.

Kár hogy elmondta nekem ezeket. Jobb lenne tudatlanságban élni.

2017. szept. 17. 13:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
épeszű nő nem bízuk olyan férfiban, aki rendszeresen csalta a korabbi párját (de épeszű nő nem is kezd ilyennel).
2017. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!