Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan igénytelennek, ha egy nő keveset költ magára?

Figyelt kérdés

Volt olyan kérdés, ami arról szólt, hogy az illető nem költ sokat sminkre vagy ruhára, és jöttek a válaszok, hogy ez már igénytelenség, meg olcsó vackok...

Holott összeg nem szerepelt.

Ha mondjuk valaki minden nap zuhanyzik, gyakran hajat mos, ápolja a haját, bőrét odafigyel az alakjára, étkezésre, a ruhái tiszták, illenek egymáshoz, az alakjához és az alkalomhoz, már nem lehet igénytelen.

Akkor mi köze ennek a pénzhez?


Ha valaki havi 150-200 ezret költ magára, miért gondolják, hogy automatikusan szebb, ápoltabb, igényesebb, mint aki csak havi 15-20 ezret?


2017. okt. 2. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz velük, nem érdemes. Rám is mondanak mindenfélét, de nem érdekelnek.
2017. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez az oldal egyáltalán nem releváns :) ide frusztrált emberek járnak arc nélkül a másikat bántani. Én sem költök 10 ezernél többet "csinosításra" egy hónapban, kit nem érdekel, hogy itt a sikertelen férfiak, akinek az is ronda, ha egy smink nélküli modellt látnak mit gondolnak.
2017. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes, ezt csak itt szoktam hallani, élőben még sohasem mondták se rám, még a hátam mögött sem, sem másra, aki hasonlóan intézi ezeket a dolgokat. Valahogy mintha ez csak "papíron", azaz leírva tűnne csúnyának.
2017. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Az ápoltság , igényesség elsősorban nem pénz kérdése. Aki ezt az alapján méri le, nagyon nagyot téved...
2017. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Legalább negyedszer teszed fel valamilyen formában ezt a kérdést.
2017. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a havi 20 ezer sok. Én is válaszoltam a kérdéshez, szerintem a havi 10 a normál felső határa.
2017. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
Kajaban nem tudsz igenyes lenni, ha a legolcsobban akarsz kijonni. A zoldseg alapbol olcso, de ket paprikaval nem laksz jol. Vagy sokat es sokfelet veszel, vagy kiegeszited mas dolgokkal. A parizeres kenyer egy paradicsommal meg nem igenyes etkezes.
2017. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
7.: szerintem az étkezés már más téma, a kérdező inkább a külső ápolására gondol.
2017. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ha egy pasi végignézi, amiket használsz, megmondja, mi mennyibe kerül?
2017. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tisztán érkezel, az nem sokkal drágább, mintha minden reggel összevásárolod magadnak a péksütit és társaikat. Én szigorú étrendet tartok inzulin miatt és egyáltalán nem gondolom, hogy drágább, mivel kevesebb étel is sokkal táplálóbb a vacak műkajáknál.


A külsőre irányuló költségek szintén relatívak. Én akciósan veszek minőségi termékeket, nem akkor, amikor elfogy, de így arányaiban az egy havi költségem szépségápolásra szerintem maximum ötezer forint.


A tudatos vásárlás nagyon sokat számít.

2017. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!