Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy rajongsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy rajongsz valakiért -de nem ismered annyira-, szereted, de nem tudod miért. De mégis szereted, olyannak amilyen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
:D ez egy jó kérdés... Hát miért ne lenne itt vagy rá az élő példa.. Bár nem értem mi is a kérdés...
2008. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:-D tényleg,,,, na de veletek van úgy hogy rajongtok egy emberért és nem tudjátok miért? (mivel még nem ismeritek annyira) így megtud fogni a kisugárzás???
2008. okt. 21. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
szia aha velem pot most is igy van nem ismerek egy csajt de tokre teccik csak sztem én nem teccek neki :S
2008. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, vagyis inkább volt. :D 1 évig tartott legalább. :) Egy suliba járunk, együtt koriztunk... Igazából köszönésen kívül, csak msn-en dumál(t)unk... De ahányszor megláttam... Huhh... :D A szívem vagy kétszer olyan gyorsan vert, a lábamból kiszállt minden erő. Szerettem, bár szinte nem is ismertem. Végülis az ő hatására szálltam le a földre ismét, és kezdtem reálisabb szemmel vizsgálni a "kapcsolatunkat". Amúgy továbbra is ő a kedvenc "robot"-barátom... :)
2008. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez lehet szerelem ?
2008. okt. 21. 16:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az volt, bár sokak szerint nem... Mert még a lelkem mélyén mindig ott van az érzés... De ki tudja? Szerintem pontosan senki nem tudja milyen az igazi szerelem... Amúgy talán azt is mondhatnám, hogy elég tág fogalom... Kinek mi a szerelem...

(3. válaszoló)

2008. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ráadásul nem tetszik de úgy érzem vonzódóm:-)
2008. okt. 21. 16:44
 8/15 A kérdező kommentje:
vonzódóm,mert közel akarok lenni hozzá,beszélni akarok vele,látni akarom :-) a szerelem nem az amikor tudod miért szereted az illetőt?? mi a szerelem ??????????,
2008. okt. 21. 16:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod magyarazni hogy miert tetszik neked vki,akkor az azt jelenti nme is tetszik igazan...
2008. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Húú, van ilyen, én legalábbis pont ilyen helyzetbe vagyok (jelenleg): Nem ismerem,csak látásból, de tetszik nagyon, és vonzódom hozzá, és minden alkalmat megragadok h lássam.:)

De szerintem a szerelem okát nem kell megmagyarázni, talán nem is tudjuk, hiszen nem tudod az akaratoddal irányítani, kibe szeretsz belé. Pl Attól h valaki mindig melletted van és segít, megnevettet még nem feltétlenül szeretsz belé, pedig számíthatsz rá,jófej stb.

Azt is hallottam(v olvastam vhol), h néhány kutató azt állítja, h nem is magába abba az emberbe vagyunk valójában szerelmesek, hanem magába az érzésbe, amit kivált belőlünk. Szerintem elgondolkodtató, hiszen pl van egy régi ismerősünk, akivel sosem gondoltunk kapcsolatra, pár év múlva pedig már szerelmesek vagyunk belé.- Ha magát az embert szeretjük, akkor miért nem jött ez az érzés már korábban, és miért van az, h elmúlik...

Persze ez csak érdekesség, gondoltam megosztom veled(tek). :)

2008. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!