Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy rajongsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy rajongsz valakiért -de nem ismered annyira-, szereted, de nem tudod miért. De mégis szereted, olyannak amilyen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 16:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de az érzést is valami kiváltotta ,,,nem? bár az én esetemben nem tudom mi .. áá nem tom:D
2008. okt. 21. 17:32
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Uhhh, ez nagyon ismerős. Nekem olyan tetszik, akinél tuti nincs esélyem. Nem azért mert egy sztár vagy ilyenek. Szerintem más esetben attól még lehet belőle szerelem. Sok sikert!
2008. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyen, nem egy. általában semmi nem lett belőle...

volt egy ilyen akivel összejöttem, de aztán már nem is érdekelt:D

ebben az a szép ha nem teljesül be, különösen ha alig ismered. mert amikor megismered rájössz hogy nem az aminek képzelted és már nem is teccik.


más az a helyzet ha ismered jól az illetőt és egyszer csak beleszeretsz.

2008. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Velem is valami hasonló történt. Beleszerettem valakibe akit csak kb másfél hónapja ismerek. A szeme és a mosolya teljesen elvette az eszem. Tudom hogy van barátja, de nem fogom feladni, addig fogom piszkálni amíg meg nem szeret. Mert én az életem is odaadnám érte.

2008. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szia!

tényleg jó a kérdés!:)

Nekem is volt ilyen, persze még most is emlékszem a srácra, és van, h időnként eszembe jut most is, h milyen jó lenne, lett volna jobban megismerni, talán sose felejtem el örökre-de ez már nem szerelem. Igazából, nem tudom, h az volt-e. Érdekesen kezdődött az egész, mert nem hiszem, h észre vettem volna, ha nem bámul egyszer úgy a buszon:)

Szinte "szugerált" a tekintete- de jó értelemben:)

Mikor volt a ballagása akkor kezdtem el érezni, h vmi nincs rendben velem..aztán pár órával később rájöttem: szerelmes vagyok(vagyis akkor azt hittem, mondjuk úgy az volt, annak éreztem).Mivel már előtte( a ballagása előtt) kiderítettem egy csomó dolgot róla(név, cím..stb)

felvettem msn-re, beszéltem is vele-sajnos csak kb. 2x-akkor is éreztem, h mennyire közel érzem magamhoz, annyira közelinek éreztem-de sajnos teljesen bezsongtam, mindenféle hülyeséget írtam neki, akkor is ha nem volt elérhető, és egyszercsak letörölt-persze abszolút jogosan...Azóta már írtam neki, h ne haragudjon, de csak annyit írt vissza, h nem is emlékszik már ilyemire-persze nem tudom ezt azért írta-e mert tényleg nem emlékszik, v csak nem akart megbántani, mert lehet már azt se tudja ki vagyok. Amúgy régen mindig bámult, meg buszon többször is összeért a kezünk, de sose szólt hozzám.

Hát bocsi a sok szövegért, de gondoltam ez ide való sztori.:)

Remélem neked összejön/összejött!:)

2010. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!