Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag pasit fogni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag pasit fogni vagy tanulni. Ki jár jobban?

Figyelt kérdés

Nyilván a legeslegjobban az, aki beleszeret egy gazdag pasiba, aki segít neki a kapcsolatai révén építgetni a saját karrierjét, támogatja mindenben, esetleg pénzzel segíti, hogy a legjobb körülmények közt tudjon tanulni.

Ilyen élethelyzetetben lévő ismerősöm mondjuk pont nincs.

Az egyik lány hozzáment egy gazdagabb sráchoz, most mindene megvan. Tanulni nem akar, sem szakmája nincs, sem pedig az érettségije nincs meg. Mivel minek, ha megvan mindene, nincs motiváció.

Mi a párommal mindketten tanulás mellett dolgozunk, két diákmunkás fizuból tartjuk fenn magunkat, hogy egyszer majd valamikor stabil anyagi körülményeket teremthessünk. Egyszer...majd.-..valamikor.


Néha kicsit irigylem a másik lányt, hogy neki már akkor rendezett élet volt, mikor én még csak a nyelvvizsgát csináltam a felvételimhez.

Saját döntésből járok egyetemre, mert szeretek tanulni, de azt nem szeretem, hogy nem tudok mellette annyit keresni, mint szeretnék. Utána fogok, de az még évek.


2017. okt. 3. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki gazdag pasit fog, ha beveszi a gyomra. Tanultam, sehol semmi. Ez van.
2017. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Minden nap ki fogsz irni egy hisztizo kerdest, hogy de jo az erettsegi nelkuli lanyismerosodnek, nektek meg milyen szar a paroddal? Ez legalabb a harmadik a mult het ora ugyanerrol, toled. (Igen.)

Akkor fogd magad, basszd ki a parod es hajra, ismerkedj gazdag emberekkel, regisztralj a puncsra, pasizz kiallitasokon meg jazzkoncertekn, amit akarsz. Megis mi tart vissza?

2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az jár a legjobban, aki kifog egy gazdag társat és közben tanul, hogy megvalósíthassa önmagát.
2017. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom ajanlani a visaton most futó legujabb ertelmiségi reality drámát, feleségek luxuskivitelben a cime.. szerintem aki látott már egy jelenetet is abból a fertőből, akkor is átgondolja az életét ha korábban hasonlo felfogásban élt.. ne akarj te is olyan lenni..
2017. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A tanultakat senki nem veszi el tőled.A jómód viszont bármikor megszűnhet egy válással.
2017. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon fiatalok lehettek, a másik lánnyal mindketten. Manapság nagyon gyorsan változnak a dolgok, nem hiszem, hogy 50 évig együtt lesznek. Válás után ő nagyon rosszul jár.
2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki egész életében másra van utalva, azt baromira nem tudom irigyelni.. Az egyetlen ami biztonságot ad anyagi téren, ha a saját lábadon állsz. A diplomádnak nem fog megtetszeni egy fiatalabb csaj, meg nem fog kihülni a kapcsolatotok.

Nem lenne az az isten, hogy a párom fizesse a sulit, aztán meg egész életemben azt érezzem, hogy tartozok neki.

2017. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Anyagilag mástól függni nem hiszem,hogy nyerő dolog lenne hosszú távon. Bármikor beüthet a balszerencse,teszem azt szakítanak,aztán a lány mindenféle képesítés nélkü leshet,mint hal a szatyorban. Aztán keres egy másik gazdag balféket,oké,de nincs az ilyenekben semmi szégyen érzet,hogy tulajdoképpen egy semmirekellők és más pénzét szórják el? Aki tanul,annak meg lehet,hogy várnia kell pár évig,de utána kifizetődik a befektetett energia, "nélkülözés" és a saját lábán tud megélni. Egy saját stabil jó anyagi helyzet kib..ott nagy szabadság érzetet tud adni,ezt hidd el!
2017. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Ha valaki nem szeret dolgozni, annak nyilván az a jó, ha más eltartja. Én pl szeretem a szakmámat, nem derogál a munka, és nagyon nem szívesen válnék anyagilag függővé valakitől.

Nyilván jó az, ha valakinek gazdag a párja, aki elkényeztetni, de ha ne adj isten a párkapcsolat megszűnik, akkor azért az ember tudjon már megállni a saját lábán is.

2017. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!