Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani Párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plesike kérdése:

Tudnátok nekem mondani Párkapcsolati teszteket?

Figyelt kérdés
Pszichológus hallgató vagyok, és validált párkapcsolati kérdőíveket keresek kutatáshoz. Jobb lenne ha magyar lenne, de az se baj ha angol. Tudtok esetleg ilyet, vagy, hogy hol tudok keresni?

2017. okt. 5. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan, hogy GOOGLE kereső.

Beírod: validált párkapcsolati kérdőívek

2017. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Konzulensed nincs, aki tudna segíteni? Vagy bárki, aki az egyetemen párkapcsolati témákban kutat?

Amúgy ha elkezdesz cikkeket keresni, kutatásokat, akkor ott találsz azokban mérőeszközöket, én mindig így szoktam információt gyűjteni tesztekről. Mondjuk azt érdemes lenne konkretizálni, hogy párkapcsolaton belül mit akarsz mérni. Elégedettséget? Kommunikációt? Konfliktuskezelést? Vagy valami egészen mást?

2017. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!