Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, amit szoktak mondani, hogy ha átversz valakit, vagy tönkreteszel, (pl párkapcsolati téren, de akármilyen téren) akkor azt visszakapod az életben valakitől?

Figyelt kérdés

Van valamilyen példa esetleg valakinek?

hu ezt lehet rossz témakörbe irtam...bocsi...


2009. nov. 19. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

szép lenne, ha igaz lenne, de nem az.


csakhogy minden példa esetén meg lehet azt is mutatni, hogy a gonoszság butasággal, szűklátókörűséggel is párosult, azaz az illető maga alatt vágta a fát.


persze sok-sok buta ember van a világon, úgyhogy a rosszak között is sok az ostoba. őt jellemzően elnyerik méltó jutalmukat. de maga a gonoszság nem hordozza magában a büntetést. legalábbás ennem az életben nem.

2009. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többnyire hosszú dolog az élet... Tehát nem nehéz megtippelni, hogy bárki kerülhet abba a helyzetbe 20-40-60 év alatt, hogy őt fogja más úgy az orránál fogva vezetni.


Matekzsenik talán még a valószínűségét is ki tudják számolni.

2009. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem igaz. Olyan ez, mint mikor háborús bűnösök csücsülnek többmilliós hajójukon, szürcsölve 1000 dolláros pezsgőket, abból a pénzből, amit elloptak a kifosztott hullákból, országokból. Nincs igazság.
2009. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én hiszek benne, hogy Isten nem ver bottal. Attól hogy valaki luxus hajón csücsül (de emberileg szart sem ér), még nem biztos, hogy jó neki. Sok boldogtalan, szerencsétlen gazdag ember van..
2009. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
háát. én hiszek a reinkarnációban és a karmában. többször tapasztaltam, hogy ha valakivel valami rosszat teszek, akkor az visszaüt.viszont ha jót,akkor ugyan úgy jót kapok cserébe. szerintem ha ebben az életben nem is, de következőben visszakaphatjuk ha gonoszkodunk
2009. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!