Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még normális férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális férfiak, akik nem gondolják, hogy egy nőnek mindig minden helyzetben vidámnak és mosolygósnak kellene lennie?

Figyelt kérdés
Akik képesek felfogni, hogy egy fiatal és csinos lány lelkivilága nem addig terjed, hogy ő vidám mert fiatal és csinos? :D Elfogadják, hogy a nőknek is lehet mindenféle gondja, munkahelyi, magánéleti vagy bármilyen és nem lesznek lelki betegek, ha nem mosolyog vissza egy lány a metrón? :D
2017. okt. 5. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Ahhj ugyan már, nyilván való dolog, hogy ha nem nagy mosollyal üdvözlöd a metrón, akkor egy negatív, rossz kisugárzású ember vagy... :D Szerintem ő túl sok facebookos motivációs oldalt meg Szabó Pétert olvasott, ráment az agyára.
2017. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10# Idézem neked:


"Turistás dologgal nem értek egyet. Te mint csinos fiatal nő miért nem vagy vidám ? Milyen problémád van, ami miatt ne lehetnél az ? Na meg tényleg az összes lány ilyen szinte, szép is, csúnya is, mindegyik. Férfiak maximum unott fejet, vagy semmilyent nem vágnak, de nők valami nagyon távolságtartóak..."

2017. okt. 5. 20:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is pont azt a kérdést olvastam. Szerintem pont egyformán unottak/flegmák az emberek, nemcsak a nők. Azt meg pláne nem értem, miért kéne minden felszálló férfira rámosolyogni.
2017. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, így megértem a hozzáállást, illetve kérést.
2017. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Kinek kell egy búval b#szott nő...
2017. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Neked semmilyen nem kell, úgyhogy tipli. Nyalj bele a konnektorba végre.
2017. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Őőő , nem bírom a folyton nevetgélő, vigyori nőket, szal lehet valakinek te lennél a főnyeremény.
2017. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!