Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez internetes társkeresés közben?

Figyelt kérdés
Mindig megkérdezi Facebookon, ha beszélünk, hogy mit csinálok, és reggel beszélünk, akkor megkérdezi, hogy délután mit fogok csinálni. Meg este ha Facebookon beszélünk, mindig marasztal ha megírom most kilépek. Azt írja maradjak már még. Ha nem vagyok Facebookon felhív, hogy Facebookon van, lépjek fel, és beszéljünk. Meg a maga állítása szerint ő egy jó ember.
2017. okt. 4. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Érthetetlen a kérdés, veled interneten ismerkedett meg? Ha igen nyilván jobban meg akar ismerni, szívesen találkozna veled majd, próbál közelebb kerülni. Mi a probléma? Más nőkkel csetelne jobb lenne?
2017. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen marha idegesítő ,hamar leis építettem az ilyet.

Nem csak hogy ismerkedesnel utálom ,a páromtól sem viselem el.

Ráadásul a neten való hoszas ismerkedés ,beszelgetés személytelen számomra.

n25

2017. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Társkeresésről van szó nemde? Jobb lenne egy heti egyszeri

- "szia, mizu?"


"semmi különös, elvagyok. És veled?"


- "én is elvagyok." Jövő héten ugyanitt...


Ebből aztán lenne kapcsolat. Azt nem értem, hogy ha ennyit keres akkor miért nem veszed a lapot és mondod azt, hogy talizzatok akkor vagy valami. Nem, te inkább kérdést írsz ki arról, hogy normális az amikor valaki gyakran keresi a másikat mert mondjuk ÖSSZE AKAR VELE JÖNNI!

Ha neked már ez is sok akkor felesleges erőltetned az internetes párkeresést.

2017. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem normális.


De csak ma ez 2. kérdésed erről.

2017. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell fb-ot használni :D
2017. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kén_ ***** válasza:
Még csak harmadjára teszed fel ugyanezt a kérdést. Hozzád képest teljesen normális, amit a pasi művel, csapj le rá.
2017. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
K.....ra nincs közöd hozzá mit írok ki b.....marcú.
2017. okt. 4. 12:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem vagyok aspergeres. Még szerencse, hogy annyi szabadidőd van, hogy azt lesed ki mit ír ki.
2017. okt. 4. 13:03
 9/10 A legrosszabb ***** válasza:
Akkk egész nap ráérnek FB-ozni, de úgy becsületesen egyetlen percnyi szünet nélkül, azok mi a jó francot csinálnak?
2017. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azzal szerintem nincs baj, hogy megkérdezi mit csinálsz, valamiről végül is kell beszélni.
2017. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!