Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet kérjek el a 100 kilóstól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet kérjek el a 100 kilóstól?

Figyelt kérdés
2 lányt fuvaroznom kell holnap, az egyik 50 kiló körül van, a másik simán van 1 mázsa. Igazságtalan lenne ugyanannyit fizetniük, mikor a kövér alatt kétszer annyit eszik a nagy fogyasztású BMW-m. A 50 kilóst el akarom csípni magamnak, azért érdekelne a véleményetek, lányok.

2017. okt. 5. 20:32
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Te vagy az Valti? :D
2017. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Nem én.
2017. okt. 5. 22:30
 43/49 A kérdező kommentje:
Jól be.szopatott titeket az az analfabéta a troll kérdésével. :D Míg ti itt idegeskedtetek ő rajtatok röhögött. :D
2017. okt. 5. 22:44
 44/49 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz bicajjal ha csóró vagy?
2017. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Ez marha jó volt ! A napom fénypontja kösziiii :)
2017. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van egy mázsa, még orálisan lehet tud téged elvarázsolni:) Megoldva a fuvardíj:)
2017. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

#34: nem azert fizetett a legitarsasag extrem esetben dupla arat, mert sokat nyom a merlegen, hanem mert ketto ulesen fer csak el.

Ex tuti nem 100 kilonal.

2017. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Szia megertelek nokent. Amugy hanyas bmw?
2017. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

#28

Kár, hogy nem lehet kétszer felpontozni, vééégre rajtam kívül valaki bírja azokat a gyönyörűségeket, és nem leszólja, hogy a wankel gagyi :D


Amúgy kérdező, gyökér vagy. Nekünk egy mazda kupénk van, hát bizony ha meg van pakolva súllyal, akkor megérezni a fogyasztáson... amikor vittük két haverunkat nyaralni, nem kértünk egyiküktől se semmit, pedig hasonló súlyok voltak ott, mint amiket te emlegetsz.

Nem tudom, hogy aki ennyire sóher, az mi a faxnak vesz ilyen kocsit? Vegyél valami minimum fogyasztású óccsó autót, aztán annyi. Vagy legyen ez, de akkor meg ne vergődj.


Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy neked még egy ezres swift is csak álom, ez meg egy kamu kérdés, de azért válaszoltam, mert ha ez itt éppen kamu is, sajnos sokan vannak, akik halál komolyan ilyenek, így kb szituációs gyakorlatnak kiváló ez a topic.

2017. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!