Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szeretői kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretői kapcsolatban mindig a nő kezd többet érezni?

Figyelt kérdés
Sokat olvasni ilyen kapcsolatokról és mindenhol csak az áll, hogy a nő szeret bele a pasiba. Egy pasi sose, neki nincsenek érzelmei vagy egy ilyen kapcsolatban csak egy tárgyként tekint a nőre?

2017. szept. 24. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

A legtöbb esetben igen.


Itt is olvashattad: "Szeretem a feleségem,más nők csak arra kellenek!"


"-Vagy idősebb nőket keresek szexkapcsolatra!


Szóval a jelenség létezik.

2017. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Tobb csavot is ismerek, akik beleszerettek a csajba/nobe, akivel pl csak osszejartak dugni. A csaj nem erzett semmit es a pasi miatt kellett abbahagyniuk.
2017. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mindig így van ,nálunk forditva vol. De aztán énis beleszerettem.

Nem tárgyként kezelt egyáltalán.

n25

2017. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindig csak a no. Mi is egymasba szerettunk.
2017. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Az embereknél nincs olyan, hogy mindig, mert annyira sokfélék. Többnyire a nők panaszkodnak erről, de még ez sem feltétlenül jelenti azt, hogy velük nagyságrendekkel többször történik meg, mert a férfiak nagyon visszafogottan beszélnek a sérelmeikről. Ezekkel csak a "mindig" és a "soha" szélsőségeket akartam cáfolni, de amúgy szerintem is nagyobb esély van arra, hogy a nő kezd többet érezni.
2017. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha már tud választani, az jó. A szerető csajok csak reménykedhetnek, hogy őket választja a pasi.
2017. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

általában direkt olyan van szeretőnek választva,aki nem az a fajta aki miatt el lehet veszíteni a fejet,meg felrúgni miatta csapot papot.

meg eleve a magasabban kalibrált fullos nők bele sem mennek ilyesmibe,csak akkor ha nagyon tele vagy.

2017. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50-50
2017. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

jaja 50-50

A férfiaknál is előfordul ugyanúgy.

Nálam is ....jól rá is b**asztam.

2017. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek sztereotipiák. Nő vagy férfi ... Nem ettől függ.
2017. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!