Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit értetek az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit értetek az alatt, hogy tanítani kell egy szűz pasit és ez miért olyan negatív?

Figyelt kérdés
Ha vonzódtok valakihez és szeretitek akkor miért kell azzal foglalkozni, hogy szűz e vagy sem? Olyan nagyképűen hangzik az, hogy na szűz ezért tanítgatnom kellene. Mindenkinek elkell valahol kezdenie, mi ebben olyan rossz? Valaki hamarabb kezdi más később, ez nem verseny.
2017. okt. 5. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel rizsàznak évek óta ee szerintem az amerikai pitéből meg hollywood propagandàt öklendezik csak
2017. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Lányok és fiúk közt is vannak ilyenek.

Keress olyat, akinek nem baj.

2017. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem kerül szóba, lehet észre sem venném a viselkedéséből hogy szűz.

38n

2017. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Sok fiatal csaj szexuális kultúrája és érdeklődése kimerül abban, hogy fekszik mint egy fa. Innentől fogva egyedül a férfin áll a vásár, hogy teljesítsen.

Persze tisztelet a kivételnek. Nőknél ilyen szerintem annyira nem gyakori és meggyőződésem, hogy sokkal kevésbé csinálnak ügyet az egészből mint a 20 körüli csajok.

2017. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Én csak ezt a "tanítanom kell" jelenséget nem értem, mivel nem egy olyan férfi volt már aki csak későn talált magának kapcsolatot és semmi személyiségbeli probléma nem jött elő.

Amúgy igen az Amerika pite is felel ezért, mert az is azt propagálja, hogy minél előbb ess túl rajta, mert ha nem akkor el vagy kárhoztatva.

2017. okt. 5. 21:44
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Én nem foglalkoztam vele fiatalon,pl.a későbbi férjem szűzességét én vettem el, ő akkor 25 volt. Nem jelentett hátrányt, intelligens, szexuális értelemben kultúrált férfi volt, szeretett is.

Mostmár öreg vagyok, és egy korban hozzám illő férfi, aki még szűz, nem kéne. Nem amiatt, hogy szexuálisan szűz, hanem, mert párkapcsolatilag az. Az egyedüllét alatt kialakult szokásai vannak, amikhez nyilván nekem kéne idomulnom, mert nem tanulta meg, hogy kapcsolatban kompromisszumokra van szükség.

2017. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos az ilyen semmilyen csajokra van igény, ha tudnám miért. A szexualitásnak a kölcsönösségről kéne szólnia, nem arról, hogy most jól essen nekem.
2017. okt. 5. 21:47
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

31 éves nőként megengedhetem magamnak, hogy "szelektàljak" és ne olyannal kelljen együtt lennem, aki kb. itt kérdezgeti mikor, mit és hogyan csináljon.

Forró, kielégítő együttlétekre vágyom, nem tinis bénázásra és zavartságra.

2017. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#6 Teljesen tisztába vagyok ezzel, pedig nem volt még párkapcsolatom. Minden kapcsolat kompromisszumukról szól. Ha tetszene egy csaj és ő szeretne sokat szórakozni, koncertekre járni, nekem semmi bajom nem lenne ezzel, én nem szeretem azokat a tevékenységeket, de úgy lennék vele, hogy nem kell állandóan a nyakán lógnom, nem csinálnék abból gondot, hogy többször eljárna. Nem vagyok féltékeny típus amúgy se.
2017. okt. 5. 21:51
 10/22 kén_ ***** válasza:
82%

Amit most írok az arra vonatkozik, ha mondjuk 28-30 év alatt vagy, úgy olvasd. Plusz természetesen ez csak az én meglátásom a témában, pasiként.


Na szóval, szerintem válasszuk szét azonnal a vonzódást és a szerelmet. Ha vonzódsz valakihez, és ágyba kerültök, akkor többnyire egy jó numerára vágysz, amit legnagyobb eséllyel egy tapasztalt, figyelmes pasitól kap meg a nő. Na jó, tegyük fel, hogy nem egyszeri szexről van szó, még akkor is hatalmas előnyben vannak azok a pasik, akik tapasztaltak, mert az ember a jó szexet szereti, nem pedig azt, mikor a másik először lát és érint női testet férfiként, és azt se tudja, hogy mi tetszhet a nőnek. Merthogy ugyebár nem mindenki reagál ugyanúgy, nem mindenki szereti ugyanazt. Ha viszont tapasztalataid vannak, akkor van kiindulópontod nem is egy, ami és ahogy tetszhet a másiknak.


Ha a vonzalomhoz párosul szerelem, akkor a nőnek - még mindig ott vagyunk, hogy normális nőről van szó -, nem fog derogálni az, hogy a párja kezdő. Miért? Mert ha szerelmesek vagyunk, van annyi türelmünk a másikkal szemben, hogy segítsünk neki, és ne azt gondoljuk, hogy milyen istentelenül béna a másik. Talán még cukinak is fog gondolni, és talál valami megmosolyogtató értéket abban, hogy ő számodra az első.


A "normális" meg persze teljesen relatív, ami számomra normális, lehet, hogy másnak egyáltalán nem az. Én viszont így működök: aki iránt érzek valamit, azzal szemben ilyen helyzetben is van türelmem, megértésem.


Ha mondjuk elmúltál 28-30, akkor meg legyünk őszinték: volt már alkalmad arra, hogy elveszítsd. Ez esetben meg felmerül a kérdés, hogy miért nem éltél vele? Persze lehet, hogy akkora szociális krumpli az illető, hogy nem mert kezdeményezni meg mittudomén', de 28-30 évesen ennél már többnél kell tartania egy pasinak, szerintem. Ha másban nem is, magabiztosságban és önismeretben mindenképp.


21/F

2017. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!