Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok egy tűzoltó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy tűzoltó fiúval?

Figyelt kérdés
Mennyire előny, vagy hátrány ez?
2017. okt. 5. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozás alapján választok, ha bejön akkor összejövünk 😊
2017. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem, csak egyetemistákkal/diplomásokkal ismerkedek. Le lehet pontozni, de mivel én is egyetemista vagyok, így jogosan várhatom el a másik féltől is, hogy képzett legyen.

21N

2017. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

#2

Te csak egy troll vagy.

2017. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ha új pasi iránt kéne néznem, mérnököt keresnék.
2017. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
#3 nem, komolyan gondoltam, de mi ebben olyan hihetetlen? :D Zsák megtalálja a foltját.
2017. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

#5

Az, hogy minden válaszod annyira bicskanyitogatóan provokatív állandó jelleggel, hogy nem lehet komolyan venni.

2017. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha szimpatikus, igen. Hátrányként a munkarendet tudnám megnevezni.
2017. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
#6 miért provikatív az, hogy nem járnék tűzoltóval? Őszintén válaszoltam. Most az, hogy neked ez nem tetszik, az már a te bajod, sajnálom :D
2017. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem a foglalkozás az ami meghatározza, hogy kivel jönnék össze, de a kérdésedre a válasz az hogy nekem nem lenne probléma. Az hogy mennyire előny vagy hátrány megválaszolhatatlan mert mindennek van jó és rossz oldala max felsorolni lehetne hogy mik ezek.
2017. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

"Le lehet pontozni, de mivel én is egyetemista vagyok, így jogosan várhatom el a másik féltől is, hogy képzett legyen."


Hát én olyan diplomás csajokat ismerek, hogy csodálom, hogy lélegezni tudnak... :D

2017. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!