Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy kövér pasival aki nagyon szeret enni, nem sportol, mert nem szereti, de egy kedves, vicces, jókedvű személyiség?

Figyelt kérdés

Nos nekem a vékony, formás, szép arcú lányok a gyengéim és megszeretném nekik mutatni, hogy vagyok olyan jó, mint azok a kondis jó testű fazonok. Én is tudnék olyanokat nyújtani az ágyban és, ha majd hideg tél lesz jól felmelegítem majd a testemmel. Vagy jobb nektek a kockákon sakkozni és, ha odateszitek a fejeteket, mintha egy kőre tennétek? Az én hasam legalább jó puha el is lehetne aludni rajta.

Mindig szidják és bántják a kövéreket csak azért, mert nem látják be, hogy nekik is vannak jó oldalaik.

Én meg nem fogyok le a kedvükért, mert igenis szeretek enni, imádom a pizzát a hamburgert és a sült krumplit és nem mondok le róluk!


2017. szept. 20. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hoztál egy döntést.

Pizza > barátnő

2017. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszem agaban sem lenne.
2017. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyannal sosem jönnék össze, akit nem érdekel az egészsége és nem ad magára. Testsúlytól függetlenül.
2017. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
nem kell ahhoz kigyurtnak lenni hogy jó nőd legyen, te igénytelen vagy azért nem lesz sose ilyen nőd
2017. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Es te miert nem akarsz egy pihe-puha, hajjal belelt lanyt? A vegen megszur a csipocsontj
2017. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem. De ha elég gazdag vagy, találsz vékony barátnőt.
2017. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egészség pff. Vékony testalkatúak is ugyanúgy megbetegednek. Több kövér ember megérte a 90t. Hagyjuk már!
2017. szept. 20. 17:06
 8/18 A kérdező kommentje:
A média veri bele az emberek fejébe, jaj kövérség így meg úgy, fogyózz inkább meg edz, nézz ki jól. Jaj istenem erre ennem kell még. :D
2017. szept. 20. 17:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja amugy elarulom egy vekony pasin pont ugyanolyan kenyelmes fekudni, es legalabb nem supped bele a fejem a zsirba. Tehat igazabol kenyelmesebb.
2017. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de életmódban sem passzolnátok, a legtöbb ember meg közös érdeklődési kört keres. Miért, szted az normális, hogy ő 2 órát sportol a fitneszben a szabadidejében (mert aki vékony meg formás, az nem a semmitől az!!!!), mert az a hobbija, te meg otthon eszed a sütit, és kb. annyi időt töltötök együtt, amíg megdugod? Hát ez így nem egy normális kapcsolat. A kapcsolat a minőségi együtt töltött időről és a hasonló hozzáállásról szól. Nem arról, hogy neked legyen egy neked tetsző fitneszmodell barátnőd a semmire, és minden más le van sz...va.

Amúgy meg feküdtél már kockás férfihason, hogy tudod, milyen érzés? o_O... én ezzel nem dicsekednék, ha nőzni akarnék :D


(amúgy nekem nincs bajom a túlsúlyos pasikkal, tetszenek... de én is túlsúlyos vagyok)

2017. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!