Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya férfi sorstársaim! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfi sorstársaim! Ti is tele vagytok raklapnyi rémes tapasztalatokkal ami a nőket illeti?

Figyelt kérdés

Tinikoromban én is elhittem a sok akkori "okos" felnőttet, hogy a hozzáállásommal van a gond, meg nincs elég önbizalmam.

Lett önbizalmam, nem okozott többé gondot a kezdeményezés, az udvarlás. Aztán lett belőle egy rémálom, amiben több száz nő utasított el.


Gúnyolódás, megalázás és gonosz kacaj, ezek mindennapi barátaim lettek amíg foglalkoztam a nőkkel. Szinte semmit nem kaptam tőlük, gonoszságot viszont dögivel.


A nőknek ugyanis egy átlagos arcú és testalkatú normális srác, nem parti, hanem csak egy csúnya pasi a sok közül. A tényleg csúnya arcúakról meg alacsonyakról nem is beszélve.


Ezért döntöttem úgy hogy "elmentek ti a francba, boldog életem lesz nélkületek is" felkiáltással lemondtam a nőkről, a kapcsolatokról, erről a hülye szerelem dologról.


Egyedülálló, kemény farkas lettem, akit többé nem érdekel ez a képmutató felnőtt világ, ahol ugyanúgy csak az számít hogy nézel ki, de cserébe még le is van tagadva, nem úgy mint tinikorban ahol legalább ki van mondva.


Elképesztően undorodom ettől az egésztől. Más csúnya (vagyis annak tartott) férfiak is így vannak ezzel?


F/26


2017. okt. 7. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Tldr; hiszti hiszti hiszti rinya rinya hiszti rinya.
2017. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
A nagy szódakészítő hadművelet.
2017. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, sosem nevettem ki egy srácot sem és nem is tapasztaltam soha más lány részéről sem ilyet. Sajnálom, de nem tudom elhinni, hogy ez a "gúnyos kacaj" meg hasonlók nem a ti fejetekben vannak.

Ha meg ennyire undorodsz a nőktől, ilyen kemény fiú vagy, minek teszel fel erről kérdést? Nem inkább örülnöd kéne, hogy eldöntötted, többet nem foglalkozol a nőkkel?

2017. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nálam rondább nincs, mégis mindkét "első randim" sikeres volt. Talán lesz még, és elégséges lesz a személyem a sikerhez...
2017. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
3# En sem, ezek a sracok szimplan alapbol ideggyengenek szulettek es bekepzelnek mindenfelet, mert beleorulnek a tudatba, hogy nem jar nekik alanyi jogon no a puszta letezesukert cserebe. Ennyi.
2017. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#3 : Nyilván biztos csak halucináltam hogy megaláznak, kinevetnek...


Egyébként néha még bekapcsol a szívem és azt súgja mégis hajtani kéne a szerelmet, ennyi a egész.


De az eszem azt mondja hagyjam mert ez nem az én terepem.

2017. okt. 7. 22:31
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Két bubival kérném a szódát!
2017. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem én még a tapasztalatszerzésig sem jutottam el, sima érdektelenséget látok a nők részéről ezért nem is erőltettem a dolgot sose.
2017. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyébként férfiakhoz szólt a kérdés, nem is értem nők miért írtak...
2017. okt. 7. 23:06
 10/22 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag vagy főnök
2017. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!