Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok testvére ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok testvére ilyen helyzetbe hozna titeket, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Páromnak születésnapja volt. A nővérétől azt az ajándékot kapta, hogy ő összegyűjtötte a fényképeit és csinált belőle egy kisfilmet, amit levetített. A gond csak az volt, hogy mivel elmondása szerint alig talált a tesójáról képeket, tele volt a videó olyan képekkel, amiken a volt barátnőivel szerepelt. Egyetlen olyan kép sem volt, amin én is rajta voltam.

Másfél éve vagyunk, voltunk egy csomó családi összejövetelen, nem hiszem, hogy nem talált olyan képet, amin én is rajta vagyok. Meg szerintem nagyon bunkó dolog volt tőle, hogy a páromról olyan képeket tett fel, amiken az exeivel volt. 28/N


2017. okt. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez nekem is rosszul esett volna.

21N

2017. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg nem bír téged a nővére.
2017. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2. válaszolóval, biztos nem bír téged a nővére, különben nem tette volna ezt, vagy, legalább rólatok is tett volna be képet.


Azt, meg nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy az ember nővére, ne talált volna olyan képeket, amin az öccse, nem az exeivel van. (Az érthető, ha egy-egy kép bekerül egy ilyen montázsba...)


(De, ez jó húzás volt a nővérétől, meg kell hagyni! Bocsi, Kérdező!)

2017. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Oké, hogy ott voltál csomó összejövetelen, de készültek rólatok képek? Saját magamból kiindulva, valahogy mindig úgy sikerülnek a fotók, hogy párommal konkrétan egy közös képünk sincs (mármint ami a családnál készült volna), mert mindig vagy egyikünk, vagy másikunk van rajta, vagy féloldalasan készült hogy valaki nem látszik, stb.

Szóval azt simán elképzelhetőnek tartom, hogy nincs rólatok kép. Sőt, jobb példa: hasonló ajándékot készítettem esküvőre sógornőmnek (nem vetítés, montázs), anyós konkrétan nem tudott segíteni a képekkel, mert nem volt egy se... Úgyhogy egy db fotót sikerült felhasználnom, azt is én csináltam véletlenül és nem is csak ők voltak rajta, a többit meg fészbukról próbáltam összevadászni - na annak ugye olyan is a minősége...

Szóval a kifogás szerintem reális.


Ettől függetlenül nekem is baromi rosszul esett volna a dolog, de nem hiszem, hogy szándékos. Hiszen, ahogy írod, még ő maga is nekiállt magyarázkodni, hogy nem talált olyan képet, amit kellett volna...

Egyébként szerintem a fotók emlékek. Attól, hogy exek, a közös élmények, a készült képek még lehetnek szép emlékek.


Szóval, nekem is rosszul esne, de nem csapnék nagy patáliát, max szóvá tenném, hogy rólunk nincs egy kép sem, ezt biza orvosolni kell. Kövi karácsony/születésnap/akármire meg ajándékba összeállítanék egy családi fotóalbumot, ahol következetesen és célzatosan lenne rólunk is több kép. :)

2017. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ja, bunkó dolog volt, rákérdeznék van e bármi problémája velem
2017. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez azért volt tőle egy különösen aljas húzás, mert nem csak engem, hanem a saját testvérét is megbántotta. Láttam páromon, meg mondta is miután elmentek a vendégek, hogy egyáltalán nem tetszett neki ez az egész és nem érti, hogyan lehetett a tesója ilyen hülye, hogy ezeket a képeket berakta a videóba.
2017. okt. 9. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!