Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna az, ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna az, ha a párotok nem akarná veletek ünnepelni a saját születésnapját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne valami utána, előtte akkor nem, úgyis találkozunk eleget.
2017. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi előtte utána?
2017. okt. 8. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondatértelmezésből megbuktál kérdező!


A születésnap előtt, vagy után lenne valami amivel ti megünneplitek a jeles napot. Így értette az első válaszoló.


Az ünnep akkor van, amikor megtartjuk. Rugalmas vagyok. Tehát nem zavarna.

2017. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félreértések véget egyáltalán nem akarná ünnepelni. Semelyik nap.
2017. okt. 8. 15:08
 5/9 acelsziv ***** válasza:
Egyáltalán nem akarja ünnepelni a születésnapját vagy csak veled nem?
2017. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Senkivel.
2017. okt. 8. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem zavarna, elfogadnam, hogy neki ez nem fontos. Ha haverokkal unnepelne nelkulem, az zavarna, mivel nem ez a jellemzo, szoval erdekes lenne, ha hirtelen kitalalna, hogy en ne legyek jelen.
2017. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy szerinte nem nagy dolog a szülinap és nem szerreti ünnepelni, így Abszolút nem zavarna.
2017. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férjem nem szereti ünnepelni magát. Se szülinap, se névnap. Egyszerűen zavarban van, nem tud mit kezdeni a helyzettel. Nekem ez roppant furcsa volt, mert én egy "ünneplős" családból jövök. Én kiélvezem a születésnapom minden egyes percét. Elfogadtuk és megszoktuk egymás ziziségét. Mind a ketten engedtünk egy kicsit. Én nem ragaszkodom a felhajtáshoz, nem muszáj az egész családot összehívni, a férjem meg elfogadja, hogy legalább egy tortája legyen. De ha egyáltalán semmit sem akarna, azt is tiszteletben tartanám.
2017. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!