Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha egy férfi egyáltalán nem ünnepli/ünnepelteti meg a saját születésnapját?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nekem semmit nem jelent a születésnapom. Nekem teljesen ugyanolyan, mint akármelyik másik nap. Eleinte, huszonéves korom elején volt többször is, hogy kérés nélkül megleptek a haverjaim, de mára már őket is leszoktattam erről. Természetesen az övékére elmegyek, és ajándékot is önzetlenül viszek, viszont azt nem tudom elviselni, hogy egy buliban, közösségben, tankörben, hobbikörben, bármiben én legyek középpontban. Így vagyok a születésnapommal is.


Sokszor látom az ismerősi köreimben, hogy több száz fős bulit szerveznek valaki tiszteletére, ilyeneket el sem tudnék képzelni magamról, hogy magamat éltessem, mint valami istenséget.


A tavalyi születésnapom is úgy zajlott, hogy ledolgoztam 12 órát, este linkeltem YouTube-ról egy zenét a haveri köröm csoportjába Facebookon, és ott írtak páran, hogy boldog születésnapot. Hirtelen meg is lepődtem, hog mi van. És akkor jutott eszembe, hogy azon a napon születtem — pedig nem jelent amúgy semmit számomra. A falamra egyébként sem írhat senki.


Szóval mivel ugyebár a nők számára borzasztóan fontos egy férfi egzisztenciája és népszerűsége, ezzel együtt jár, hogy Facebookon is legyen legalább 100-150 nőismerőse, aki csöpög rá, szerintetek gáz-e, vagy sem, ha valakinek abszolút semmit nem jelent a saját születésnapja?


2015. máj. 16. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

nem gáz

én se szeretek nagy felhajtást csinálni, de szerintem jók az ünnepek és szeretem megtartani őket

ha ez csak a szülinapról szól, tiszteletben tartanám, nem jelentene problémát

ha viszont a karácsony is csak egy átlagos nap... na az már zavarna, én szeretem ezeket a napokat, nekem különleges (de azért ezt se viszem túlzásba)

2015. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok, de nem csak a születésnapommal, hanem az összes ünneppel, amit kitaláltak. Beleértve a karácsonyt is.
2015. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Okés, én se szeretem, facebookról is letöröltem a szülinapom. Ugyanolyan nap mint a szilveszter; bulizni kéne, de igazából nincs kedved hozzá.
2015. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kiírva facebookra, és ha a családom nem köszöntene fel, el is felejteném.

23/N

2015. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem ünnepeltetem a sajátomat.

Szerintem rendben van.

Sőt, nekem az az unszimpatikus, aki ünnepelteti magát.


L20

2015. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval mivel ugyebár a nők számára borzasztóan fontos egy férfi egzisztenciája és népszerűsége, ezzel együtt jár, hogy Facebookon is legyen legalább 100-150 nőismerőse, aki csöpög rá, szerintetek gáz-e, vagy sem, ha valakinek abszolút semmit nem jelent a saját születésnapja?"


Ezt honnan szedted ember :D?.....



Nyugi én sem szeretem megünnepelni, még azt se nagyon szeretem ha egész nap felköszöntgetnek, mert kényelmetlen elmondani egy nap százszor, hogy köszi, meg köszönöm. Mondjuk nem tudom, de nálam közre játszanak ebbe amolyan rosszabb emlékek ami miatt nem szeretem. Bulit meg semmiképp nem szeretnék én se. Viszont ha az lenne, hogy van barátnőm, vagy valaki aki fontos nekem tőle elfogadnám, ha fel akarna köszönteni vagy csinálni akarna nekem valami tortaszerűséget, még lehet örülnék is neki, bár sok ilyenre nem volt példa.


Egyébként meg nem mindenkinek olyan fontos, elméletileg a párunknak többnyire el kellene fogadnia azt, hogy te éppen nem szereted vagy nem ünnepled, kényelmetlenül érint, ha meg nem fogadja akkor meg kibírod azt az egy napot és mindenki "boldog" nincs veszekedés.

2015. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az alapján tetszik egy srác, hogy hány nőnek jön be, és hány ember ír a falára...most épp egy olyan srác ragadta meg a figyelmemet, aki egyébként sem túl gyakran nyit társaságok, hát még nők felé.
2015. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egész normálisnak tűntél, egész az utolsó bekezdésig addig max azt róhattam volna fel, hogy kihagysz egy jó alkalmat a tortaevésre, de így...


Komolyan ilyen hülye vagy, hogy fb meg ünneplés alapján méred a nők érdeklődését? Puffogtatod a gyikes sitdogálók kliséit. Most ástad el magad sok értelmes ember szemében.

2015. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A felhasználó további hozzászólásait is érdemes megnézni, azokban is vagy kesereg vagy szidja a nőket, de inkább utóbbi.
2015. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!