Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy felnőtt férfi?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk, egymással szemben van az asztalunk.

Sokszor észreveszem, hogy bámul (pl. ha valami adatokat diktál be nekem), vagy inkább mintha rámfeledkezne mert nem igazán akar másfele nézni, ami engem meg már kezd rohadtul zavarni. Viszont ha kettesben vagyunk akkor nem szól hozzám szinte egy szót se. Mi ez a viselkedés?



2017. okt. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem elég bátor, e miatt fél megszólítani kettesben, de bejössz neki.
2017. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan, tényleg nem tudod, hogy miért viselkedik így?

Nem lehetsz valami okos és értelmes, ha nem jön le neked egyből, hogy tetszel neki, de félénk ahhoz, hogy megszólítson és elhívjon randizni téged!


Egyébként ha zavar téged, akkor van szád és közöld ezt vele!

2017. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs, azt nem írtam, kiamardt, hogy azzal tisztában vagyok hogy bejövök neki, mivel törént köztünk már flört meg ilyenek szval ennél több. Pont ezért nem értem.
2017. okt. 8. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Abbol hogy radmered a figyelme mikor diktal valamit, ebbol arra kovetkeztetsz hogy akar valamit? Hat onbizalom az van.


Ha valakinek diktalok kozben is nezek ra, mert igy latom hogy milyen utemben ir, mikor mondhatom a kovetkezo adatot...stb.

Tulkombinalod, ez meg semmi.

2017. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor így rádmered , akkor nem hallasz valami furcsa halk csattogó hangot, illetve szapora jobbkéz mozgást?
2017. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!