Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket furdal a lelkiismeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket furdal a lelkiismeret, ha visszautasítotok valakit? Nektek is rosszul esik vagy nem törődtök ilyenkor a másikkal?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeret akkor furdalna, ha nem utasítanék el olyat, aki nem nem szimpatikus, mert azzal hazudnék neki. Persze ez egy elég kellemetlen dolog, de lehet ezt is intelligensen, sértés nélkül mondani, úgy hogy ne vegyem el a kedvét az ismerkedéstől.
2017. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem.


1#, ha bármily negatív van benne, rosszul csinálod.

2017. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 A kellemetlen (negatív) részén azt értem, hogy senkinek sem jó a visszautasítást fogadni, tehát törődöm a másikkal ilyen szinten is, magyarul együttérzek vele, épp ezért nem gázolok a lelkébe. (#1)
2017. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miert furdalna a lelkiismerwt?

Nem kotelezo es nem is elvarhato osszejonni minden beprobalkozoval.

2017. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lelkiismeret furdalásom azért, amiért őszinte vagyok. Az esetek 99%-ában még bunkó sem vagyok.
2017. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy sosem utasítottam senkit vissza :D életembem összesen két srác próbálkozott nálam, mindkettőből komoly kapcsolat lett, a másodikkal évek óta együtt vagyunk és nagyon szeretem :)

Szerintem nálam nem mernek próbálkozni, mert nagyon zárkózott vagyok és a visszajelzések alapján sokan barátságtalannak gondolnak emiatt

2017. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs lelkiismeretfurdalásom, miért lenne? Nem érzem úgy, hogy kötelező lennem viszonozni bárki közeledését, mint ahogy senkinek nem kötelező viszonozni az enyémet. Ha visszautasítok valakit, azt normális, korrekt módon teszem, nem bunkón vagy hazudozva/kifogások mögé bújva. Szvsz ebben a helyzetben max azért érdemes valakinek szégyellnie magát, ha bunkón utasít vissza valakit vagy játszadozik vele (eltűnik, nem mondja meg egyenesen mi a gond, stb stb), nem pedig azért, mert valaki nem tetszik neki.
2017. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor furdalna a lelkiismeret, ha nem utasítanék el korrektül valakit, amikor nem akarok tőle semmit.


Ez alól egy kivétel van, amikor a csaj nem adja meg ugyanapezt az alap tiszteletet és korrektséget. Akár nekem, akár másoknak. Olyankor én se érzem magamra nézve kötelezőnek a korrektséget.

2017. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Magamat jobban sajnálnám, ha csupa jószívűségből kínlódnám végig olyan ember társaságát, aki nem is érdekel.

Szóval nem, nincs bűntudatom.

2017. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan, miert kene? Nem taplo paraszt modon, nyilvanosan megalazva utasitok el embereket, ahogy itt egyesek elkepzelik, milyen az atlag noi visszautasitas, hanem normalisan negyszemkozt. Ha valaki nem tudja feldolgozni, hogy nem akarok tole semmit, arrol nem en tehetek.
2017. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!