Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon banális esetnek hathat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon banális esetnek hathat, de nem igazodom ki ezen a netes társkereső dolgon. Lehet csak én fújtam fel a dolgot? És ez a normális?

Figyelt kérdés

Bő egy hete levelezünk, minden nap váltunk 1-2 levelet, úgy megközelítőleg 2 A/4-es oldalnyi hosszúságút. Már az első nap átmentünk e-mailes felületre.

Tudom, hogy nagyon elfoglalt ő is, de 3 napja már nem válaszolt a levelemre. Én meg megláttam hogy fenn van a társkereső chatjén huzamosabb ideje, ráírtam jókedvűen hogy mi újság, hogy telt a hétvégéje stb. Nem válaszolt, csak 1,5 nap elteltével hogy jajj ne haragudjak nem látta hogy írtam. És kérdezett pár dolgot, hogy hogy vagyok.

De még továbbra sem válaszolt, az e-mailes levelemre, de megjegyezte hogy már folyamatban van ám, de még nem ért a végére. Csak nekem hat ez visszásnak?

Félre értés ne essék, nem akarom számon kérni, csak nem látok tisztán, és zavaró. Lehet nem nekem való ez a netes dolog.


2017. okt. 9. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy egyáltalán bármilyen választ kaptál. Ez már eleve nem megszokott.
2017. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talonban vagy, és most épp levelezik valakivel, aki jobban tetszik neki. (Azért te is "tetszel", mert ha nem így lenne, eleve nem is válaszolt volna.)
2017. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő amúgy. ( tudom nem olyan fontos, csak ugye van az a szóbeszéd hogy a férfiak kapnak kevesebb válaszlevelet...)
2017. okt. 9. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Gondold csak el mennyi idő az, mire az összes levelezőpartnerének megírja az a4-es lapnyi szöveget. Legyél kicsit türelmes, előbb utóbb a te leveledet is befejezné, de ha folyton nyaggatod, sose készül el vele...
2017. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaaa... hát ha férfi lennél, hamar hozzászoknál az ilyenekhez. Még az ennél ilyenebbekhez is.
2017. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen kérdező, napjainkra a sunyiság normává vált, így ez a normális. Bizonyára találsz még elcseszett, korral haladni képtelen embert, belőlük is van rengeteg.

31/f

2017. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, szintén nő: "van az a szóbeszéd hogy a férfiak kapnak kevesebb válaszlevelet" - hát, nem tudom. Pár éve, amikor utoljára fenn voltam ilyen helyen, szinte senki sem válaszolt semmire (vs. előző évben még sok érdekes ismeretséget lehetett kötni, ha kapcsolat nem is lett egyikből sem)
2017. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszabb ***** válasza:
42%
Csúnya vagy. :'(
2017. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A4es leveleket írogatni marha fárasztó - a legtöbb férfi számára legalábbis tuti.

Ezt értelemszerűen nem lehet hosszútávon ugyanolyan lelkesedéssel bírni.

Azt nem értem, h miért nem találkoztok személyesen?

Nem többoldalas leveleket kéne írogatni, hanem ha annyira szimpi, h többoldalas leveleket küldözgettek egymásnak, akkor már bőven ideje lenne továbblépni, és élőben találkozni.

Nem csodálom, ha bő egy hét után már nem ugyanolyan lelkesedéssel gyártja a napi maratoni leveleket.

2017. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én szeretnék, de a héten beteg voltam, hangom is alig volt, de felajánlottam a telszám cserét hét közepén, azzal hogy hétvége felé beszélhetünk ha valamelyest visszajött a hangom. Írta hogy inkább találkozzunk személyesen majd, de 9-én kiutazik 1 hétre, ha visszajött majd akkor lenne rá alkalom.

Ennél többet nem tudtam csinálni..

2017. okt. 9. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!