Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szöveget érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveget érdemes használni társkereső oldalakon, hogy felfigyeljenek az emberre? Mit célszerű írni egy üzenetbe? Csak normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor mindegy,ha fiú akkor basz.hatod
2013. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem nincsenek jó tapasztalataim az ilyen oldalakkal. Nagyon sok nő csak ego növelés, fényezés miatt jár fel oda.
2013. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló

Talált süllyedt.

2013. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Nem vagyok ronda, a való életben rengeteg nőt fel tudok szedni, csak szeretnék egy normális nővel megismerkedni, de sajnos senki sem válaszol a leveleimre.
2013. okt. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!