Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi nem kapta meg amit akart azután még fog jelentkezni?

Figyelt kérdés

Láthatólag oda volt értem ez a pasi, aztán eltűnt több hónapig nem keresett. A múlt héten pedig rám telefonált feljött hozzám, de nem mondta ki mit szeretne nem közeledett..nem értettem, hogy akkor mit akar.

Viszont ideges lett, látszott , hogy izgalomba jött, de közben meg nem csinált semmit..most nem tudom, hogy mi ez az egész..olyan volt mint aki megsértődött.

Fog-e még jelentkezni vajon..Ennyire rosszul még nem is voltam eddigi életem során, pedig voltak mélypontjaim már elég durván párkapcsolat miatt..31N


2017. okt. 9. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük az általad ismert férfi gondolatait.
2017. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt így meg kell vele beszélned, nyiltan. Olyan nincs, hogy egy felnőtt férfi nem tud nyíltan kommunikálni, viszont színészkedés az van.
2017. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég bonyolultak vagytok. Sok minden lehet. De te nem vagy kicsit túl passzív?
2017. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezhet, de te is felkeresheted.
2017. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jól írtad. VOLT. meg akart kuffantani, nem sikerült. ennyi meg egy bambi.

ilyen férfi kell neked? nem kapcsolatban vagy hogy ez téged frusztrálnia kellene

2017. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Felnőtt férfi és nem tud nyíltan kommunikálni, ez van..

Én is hibás vagyok, de most túlságosan magamat okolom, hogy akkor miért nem nyitottam én ..de nekem pár óra múlva jött a nagy izgalom..nem rögtön mint neki..csak ezt ő nem fogta fel.

Mielőtt megszakadt a kapcsolat köztünk jól alakultak a dolgok..ezt sem értettem minek tűnik el ennyi időre akkor. Utána meg hirtelen akar mindent..

de találkoztam már ilyennel aki eltűnt és aztán rögtön mindent akart, de ő lépett is, illetve ott nem alakult ki ilyen kapocs mint ezzel a sráccal részemről.

2017. okt. 9. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezni fog még. Simán lehet, hogy nem te borítottad ki, hanem a saját töketlenkedésén húzta fel magát. Én is jártam már ilyen cipőben. Nekünk is tanulnunk kell, na :)
2017. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 hónap múlva jön majd a "hogy tehette ezt csak szexre kellettem?" kérdés ha ilyen naiva vagy.

Megbízható emberekkel ismerkedj

Milyen párkapcsolati mélypontod volt? Meg írhatod privátban is!

F39

2017. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-nak igaza van. Sajnos nekem is van most egy ilyen férfi :D de én tudom, hogy csak "fektetni" akar. Eltűnik, feltűnik. Mikor én szerettem volna találkozni vele, neki akkor nem volt jó, csak akkor mikor ő mondja jó, akkor lett volna tali. Na már most nem egyértelmű? Sexet akart csak. Aki tényleg komolyan érdeklődik egy nő iránt bármikor látni akarja, vagy nem?

Ne várj rá szerintem. Tudom milyen érzés ez. Habár mi megbeszéltük utána, ő sexet akar elsősorban. Meg legyünk csak barátok.

2017. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegény nők.
2017. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!