Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasival összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasival összevesztünk, de benne hagyott a viber listájában, akkor még sanszos, hogy idővel fog jelentkezni?

Figyelt kérdés
Három hete nem beszélünk. De mondjuk hozzáteszem (jogosan) nagyon bántó dolgokat mondtam neki, amit szerintem még nő nem igen és meg kell emésztenie. Tudom, hogy bántja, mert látom, hogy a facebook posztjai egy része nekem van címezve, bár nincs kimondva. De tudom.

2016. jan. 15. 09:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj. Szerintem csak duzzog, mert biztos mélyen belegázoltál az egójába. Ha annyira hiányoznál neki, meg ki akarna békülni, nem telik el három hét. Ha mégis keres, abból már sok jó nem sülhet ki.


De miért is akarod hogy keressen, ha ennyire lealáztad, mint ahogy írtad?!

2016. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondolom, hogy abban, hogy idáig fajultak a dolgok mindketten hibásak vagyunk. Persze, őt jobban felelősnek tartom a történtekért, mivel az ő érthetetlen, kiakasztó viselkedése, generálta az én kiakadó viselkedésemet. És azt gondolom, hogy ebből simán lehetett volna egy jó kapcsolat. Persze ahhoz az kellett volna az is, hogy normálisabban viselkedjen. És akkor nyilván én sem akadok ki. És persze, hogy zavar engem is, hogy úgy lett vége egy "kapcsolatnak", hogy még igazából el sem kezdődött és csak felszínes képet látunk a másikról, ami lehet nem fedi a valóságot. Ha nem akar semmit, miért tartotta meg a kapcsolatot a telefonjában?
2016. jan. 15. 09:47
 3/23 anonim ***** válasza:

Lehet, nem olyan gyerekes, hogy szakítás után nekiáll törölgetni a viberről meg a telefonból.

Amúgy ha nem is volt még igazi kapcsolat, de már ott tartasz, hogy neki miben kell megváltoznia, hogy működjön, akkor hagyjátok egymást a pi..ba.

Akkor se reagálj, ha netán ő keresne, bár kétlem, hogy keresni fog.

Aztán ne csodálkozz, ha fb posztokon egy új csajjal mosolyog, ő már rég túllépett ezen három hét alatt.

2016. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy pont olyan gyerekes. Amikor összevesztünk, mindenhonnét tiltott. Most egy helyen már feloldott, de nem értem miért.
2016. jan. 15. 09:56
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha annyira nem érdekli a kettőnk dolga, minek oldott fel?
2016. jan. 15. 09:57
 6/23 anonim válasza:
Ha feloldott akkor lehet ki szeretne békülni veled.
2016. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

És mire vár? Mert írni, nem írt.

Viszont ilyen posztokat rak ki: "Ne ítélkezz a döntéseim felett, amíg nem érted meg az okaim!"

Ezek a dolgok mind nekem szólnak.

Tudom.

Akkor miért nem nekem mondja el az okokat?

Úgy nehéz valakit megérteni, hogy minden kapcsolatunkra irányuló kérdésemre tiltás a válasz.

2016. jan. 15. 10:03
 8/23 anonim válasza:
Te kezdeményezésedet várja.
2016. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Miután leoltottam? Nem én vagyok a férfi.

Én ezt nem fogom megtenni. Ő is tudna írni, ha akarna.

Pláne, hogy nem én vágtam haza a kapcsolatunkat!

"Azért nem írtam közel egy hétig, mert egyszerűen nem volt kedvem az emberekhez"

"Senkitől nem várok semmit, csak, hogy egyszerűen értse meg, hogy nem mindig vagyok elérhető"

Akkor minek a viber?

Komolyan így szeretne egy férfi komoly barátnőt???? Ilyen hozzáállással?

Ezekkel a hülyeségekkel engem kikészített.

Ráadásul, komoly depressziós hajlama is van és tök idióta olyankor.

Hát nem tudom, biztos orvosi eset a pasi.

Kezdeményez egy kapcsolatot velem és akkor utána ilyen hülyeségeket nyomat, amikor meg rákérdezek, hogy mit szeretne, tilt. És csodálkozik, hogy kiosztom?! Ehhh

2016. jan. 15. 10:26
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

" Miután leoltottam? Nem én vagyok a férfi."


Halottuk a te verziodat. Esetleg a te viselkedésed is vezethetett odáig, hogy ő ugy viselkedett.

Azt te is elismered nagyon csunyákat mondtál.

És itt jön az idézeted.

Furcsa képed van a férfi-nő kapcsolatrol!

Felidegesitett, erre te lealáztad. Nem az számit ki kezte, hanem ki taposott jobban a másikba.

A számod vagy nosztalgiábol tartotta meg, v. hogy tudja ha hivod és ne vegye fel.

Tudom nagyon nehéz elismerni, bevallani ha hibázott valaki. Bicsánatot kérni méginkább.

Döntsd el! Akarsz tőle még valamit? Vagy csak a hiuságod bántja, hogy van egy férfi aki lesz.r.

Ha kell még, tedd félre az "ö a férfi" baromságot!

Ha ugy érzed te jobban beletapostál, akkor legyen gerinced ezt megirni.

Ne ugy hogy "de te is!", hanem csak a magad részével törödj!

"Nézd! Hibáztam! Ne haragudj! Hamarabb járt a szám, mint hogy gondolkodtam volna!"

Ha ennyit nem tudsz az egodbol leadni, akkor hagyd békén!

2016. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!