Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar társkeresőn és hasonló oldalakon a sok bölcs idézet?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek maguktól nem is tudnak írni, vagy most ez ilyen divat lett, hogy idézetekből megélünk?

2017. okt. 10. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Zavarni nem zavar, de jobban örülnék általában valami értelmes bemutatkozásnak, vagy hasonlónak, amivel lehet mit kezdeni.


Nem most lett ez divat egyébként, mióta vannak társkeresők azóta vannak ilyen emberek rajtuk...

2017. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Én azt vettem észre, hogy aki marha nagy bölcsességeket oszt meg, azok között sok a gané. Mert így már majdnem olyan, mintha ő lenne okos, meg jó ember. Önálló gondolat meg semmi.
2017. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Azok a nők, akik idézetekből élnek, azokat, elég könnyű ágyba vinni. Az idézetekből, már lejön, milyen a személyisége. Elég nekem is azt a vonalat követni.
2017. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ezüstkutya ***** válasza:
49%
Karizma hiany.
2017. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem zavar, viszont sok tulajdonságot le lehet szűrni belőle és azok többsége nem pozitív.
2017. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Önálló gondolkodás (képességének) hiánya.
2017. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha valakinek van kedvenc idézete egy okos embertől, és azt megosztja, mert magáénak, az életfelfogásához illeszkedőnek érzi, az nem gáz. Én pl. kifejezetten csípem az igazán jó mondásait egyes bölcs embereknek, és azért mert nekem nem jutnak eszembe ilyen örök igazságú frappáns mondatok, még nem vagyok gondolat nélküli meg ostoba, és ugyanígy nem feltételezem ezt arról, aki kiír egy bölcsességet a reglapjára. Csak ne Coelho-idézet legyen, meg ne ilyen "carpe diem" jellegű elcsépelt szöveg. És nyilván ne idézetekből álljon a bemutatkozása az illetőnek. Amúgy meg van olyan társkereső, ahol kifejezetten kér a rendszer egy mottót...
2017. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Eleve lenézem, akitől ennyi telik.
2017. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Zavar, igen.

Nagyon sokszor tapasztaltam az életben hogy a kiírt idézetek arról szólnak hogy milyen SZERETLE lenni az adott illető, mi hiányzik az életéből.

Pl. aki szórja a szeretetről meg hűségről szóló idézeteket, az könnyen lehet hogy a csapodárság mintaszobra.


Másrészt pedig tényleg nem arra vagyok kíváncsi hogy milyen eget rengető ős-bölcsességet tud kiollózni az illető, hanem hogy ő milyen. Sokkal többet ér a hétköznapi nyelven leírt őszinte bemutatkozás mint a fellengzős parasztvakítás.

2017. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
SZERETLE = SZERETNE
2017. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!